2 edycja Gry Miejskiej „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew” za nami! • 30.09.2020

IMG_8189.jpeg

Dziękujemy serdecznie partnerom – za zaangażowanie i przygotowanie gry! Fabryka Sztuk, Miejska Biblioteka Publiczna, Fundacja Pokolenia, Radio Tczew, TV Tetka, Społeczny Komitet Odbudowy Mostu – udało nam się! Wspólnie stworzyliśmy ciekawą Grę, która pozwoliła poznać nasze miasto od innej strony oraz zintegrować całe rodziny.

Podziękowanie kierujemy również do uczestniczki pierwszej edycji Gry – Pani Magdaleny Grabowskiej – która przyczyniła się do powstania części pytań.

Do Gry zaprosiliśmy 22 osoby, a ukończyło ją 18 osób, zaliczając poszczególne zadania i – mamy nadzieję - dobrze się bawiąc. Zadania były różnorodne – dotyczące historii Tczewa, murali zdobiących tczewskie bloki, mostu tczewskiego, znanych sportowców pochodzących z Tczewa, związku naszego miasta z koleją, a także zagadki skąd wzięła się nazwa lokalnej telewizji.

Wszyscy uczestnicy Gry otrzymali drobne upominki ufundowane przez CKiS, Fabrykę Sztuk, Małą Czarną Cafe, Spółdzielnię Lodziarską „Jasna” oraz Urząd Miejski w Tczewie.  Dodatkowo trzy osoby dostały vouchery do wykorzystania w jednym ze sklepów. Nagrodziliśmy również najmłodszych, którzy wraz z rodzicami dzielnie maszerowali przez miasto i rozwiązywali z nimi zagadki.

           

Tczew został odkryty po raz drugi  i obiecujemy, że to nie koniec! Kolejne edycje planujemy wiosna i jesienią przyszłego roku!

A tymczasem krótka relacja z 2 edycji Gry!

 

 

Zobacz także

Tczewski Konkurs Recytatorski - przeniesiony na jesień!

06.05.2019 - W związku z sytuacją, mającą miejsce w szkołach, informujemy, że Tczewski Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz" zostaje przeniesiony na jesień.  O szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie...więcej »