Bon na Kulturę - nowość w CKiS! • 05.01.2018

bon na kulturę.jpg

Bon na Kulturę = dobry pomysł na prezent.

Centrum Kultury i Sztuki proponuje zakup BONÓW NA KULTURĘ, czyli kart upominkowych, które mozecie podarować najbliższym.

BON NA KULTURĘ to doskonały podarunek dla wszystkich, których interesuje twórcze spędzenie wolnego czasu i chcą sami zdecydować, czy wolą wybrać się na balet, koncert, spektakl, kabaret, czy inne wydarzenie kulturalne organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki.

Karta podarunkowa BON NA KULTURĘ dostępna jest w 2 nominałach (50 zł i 100 zł) i działa jak inne karty upominkowe: jej wartość jest wybierana i opłacana przez osobę, któa ją funduje. Osoba, która otrzymuje bon, może zrealizować go w Centrum Kultury i Sztuki, nie płacąc za bilety na wybrane wydarzenia kulturalne ani grosza.

Regulamin realizacji BONÓW NA KULTURĘ znajduje sie tutaj.

Zobacz także

Zmiana godziny funkcjonowania kasy w czasie Ferii Zimowych

18.01.2018 - Uwaga! Uprzejmie informujemy, że w związku z okresem Ferii Zimowych KASA CKiS czynna będzie w następujących godzinach: ...więcej »

Kawiarenka Antrakt - nieczynna

18.01.2018 - Uprzejmie informujemy, że dnia 19 stycznia (piątek) Kawiarenka Antrakt będzie nieczynna....więcej »

Osobowość Roku 2017 - plebiscyt Dziennika Bałtyckiego

09.01.2018 - Miło nam poinformować, że dyrektor Centrum Kultury i Sztuki pani Joanna Grabowska otrzymała nominację w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na Osobowość Roku 2017 w dziedzinie Kultura /Powiat Tczewski/. ...więcej »