#GaszynChallenge - wyzwanie przyjęte! • 09.07.2020

GaszynChallenge - plansza tv.jpg

Kulturalne pompki, czyli #GaszynChallenge w wykonaniu Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

„Zostaliśmy nominowani do #GaszynChallenge przez Straż Miejską w Tczewie. Oczywiście przyjmujemy wyzwanie i pompujemy dla małej Darii, która pilnie potrzebuje leku ratującego życie.” - Tomasz Hildebrandt, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Zasady wyzwania są bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Darii na portalu siepomaga.pl. Osoby lub instytucje nominowane muszą jak najszybciej wykonać zadanie i mogą nominować kolejne 3 osoby/instytucje.

 

A kogo my nominujemy?

 

Więcej informacji o Darii znajdziecie na stronie www.siepomaga.pl …. https://www.siepomaga.pl/daria 

 

Nasz datek zasilił już konto Darii, teraz czas na Was. Każda złotówka się liczy i przybliża dziewczynkę do zdrowia.

 

PS. Dziękujemy za nominację również Orkiestrze Kameralnej Progress, która dotarła do nas już w trakcie montażu naszego filmu :)

 

 

Zobacz także

Uwiecznij Tczew na fotografiach i wygraj

09.07.2020 - 3,5 tys. zł – to pula nagród finansowych w konkursie „Cztery pory roku w Tczewie – KALENDARZ 2021”. Lato jest okazją do sfotografowania miasta w kolejnej porze roku. Na zdjęcia czekamy do końca października br....więcej »

Projekt #Wiktoria 1920 - Wypełnij ankietę!

01.07.2020 - Kochani! Potrzebujemy Waszej pomocy!...więcej »

Manufaktura #ZszyciZKulturą - nowość w CKiS

20.05.2020 - Pracownicy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie szyją maseczki ochronne! Swoją działalność zaczęła Manufaktura #ZszyciZKulturą :)...więcej »