Osobowość Roku 2017 - plebiscyt Dziennika Bałtyckiego • 09.01.2018

joanna grabowska.jpg

Miło nam poinformować, że dyrektor Centrum Kultury i Sztuki pani Joanna Grabowska otrzymała nominację w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na Osobowość Roku 2017 w dziedzinie Kultura /Powiat Tczewski/. 

Kapituła doceniła wkład w życie kulturalne, a w szczególności za konsekwentne realizowanie wizji rozwoju najważniejszej placówki kulturalnej w mieście.

Jeżeli popierają Państwo to wyróżnienie, prosimy o wysłanie smsa o treści K.84 na numer 72355.

Głosowanie w pierwszym, powiatowym trwa do wtorku, 30 stycznia 2018. W lutym laureaci tytułu Osobowości Roku z każdego miasta i powiatu, w każdej kategorii plebiscytu, wezmą udział w wojewódzkim finale plebiscytu, w którym zachowując zdobyte wcześniej głosy powalczą o tytuły Osobowości Roku 2017 na Pomorzu i dodatkowe, cenne nagrody. Pod koniec lutego w Gdańsku odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której zdobywcy tytułów Osobowość Roku 2017 w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu odbiorą piękne statuetki i dyplomy. 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia plebiscytu na stronach serwisu internetowego Dziennika Bałtyckiego

Osobowość Roku 2017 w kategorii Kultura - Norminacja dla Joanny Grabowskiej, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Zobacz także

Zmieniamy się dla Was.... remonty łazienek w garderobach zakończone!

16.10.2018 - Chcielibyśmy się podzielić z Państwem kolejnymi dobrymi wieściami z cyklu "CKiS - zmieniamy się dla Was"....więcej »

Uwaga! Dziś SZALONA ŚRODA!

10.10.2018 - Drodzy miłośnicy kultury dzisiaj w CKiS akcja SZALONA ŚRODA!...więcej »

Remonty, remonty, remonty...

25.09.2018 - Chcielibyśmy się podzielić się z Państwem dobrymi wieściami z cyklu "CKiS - zmieniamy się dla Was"....więcej »