Sukces uzdolnionej baletnicy Oliwii Szreiber • 19.06.2017

oliwia szreiber.jpg

UWAGA, UWAGA!

Pragniemy poinformować, że Oliwia Szreiber, bardzo uzdolniona uczestniczka warsztatów baletowych Centrum Kultury i Sztuki, prowadzanych przez p. Agatę Litwińską, od września rozpocznie naukę w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku.

Wielkie brawa! Jesteśmy bardzo, bardzo dumni.

Życzymy wielu sukcesów na światowych scenach.

 

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa jest dziewięcioletnią szkołą artystyczną przygotowującą uczniów do uzyskania dyplomu zawodowego tancerza. Jest to jedna z pięciu szkół baletowych w Polsce. Uczniowie szkoły mają możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas szkolnych koncertów na scenie Opery Bałtyckiej, najzdolniejsi reprezentują szkołę na konkursach baletowych w Polsce i za granicą. Po uzyskaniu dyplomu zawodowego tancerza, absolwenci szkoły mogą występować na scenach teatrów operowych i muzycznych .

Zobacz także

Konkurs plastyczny dla dzieci "Miś Paddington"

12.01.2018 - Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie serdecznie zaprasza dzieci przedszkolne i dzieci z kl. I - III szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Miś Paddington"....więcej »

Kurs Podstaw Fotografii

04.01.2018 - Jak zrobić dobre zdjęcie? Dlaczego jedne fotografie się podobają, a inne nie?...więcej »

Z wizytą w Radio Gdańsk

16.05.2016 - Kolejna wizyta w Radio Gdańsk - audycja z serii "Salon Artystyczny" prowadzona przez Iwonę Borawską i Andrzeja Żaka...więcej »