UnderGramy Festiwal Muzyczny - konkurs dla zespołów • 14.07.2021

2021 UnderGramy - tło wydarzenia WWW aKTUALNOŚCI.jpg

Scena czeka na Ciebie! Zgłoś się do "UnderGramy"!

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do udziału w Festiwalu Muzycznym „UnderGramy”, który odbędzie się 21 sierpnia 2021 roku w Parku za CKiS przy ul. Wyszyńskiego 10 w Tczewie.

 "UnderGramy" jest konkursem przeznaczonym dla amatorskich, nieznanych szerszej publiczności grup muzycznych. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły prezentujące własne kompozycje. Pod pojęciem grupy amatorskiej rozumiemy band, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego, a muzyka nie jest jego głównym źródłem utrzymania. Zespoły mogą prezentować muzykę rockową, gitarową, akustyczną, reggae, eksperymentalną, punk, hard-core, metal itp.

Konkurs jest niepowtarzalną okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności przed profesjonalnym jury i zdobyć atrakcyjne nagrody.  Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne, których łączna pula wyniesie 8.000 zł brutto (szczegóły w regulaminie) do podziału według oceny jury.

Zgłoszenie powinno zostać wysłane drogą elektroniczną (jlangowski@ckis.tczew.pl), dostarczone osobiście lub wysłane pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) na adres: Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew  z dopiskiem „UnderGramy” do 6 sierpnia 2021 r.

Szczegóły Regulaminu i Karta zgłoszenia do pobrania poniżej:

Regulamin UnderGramy 2021 - pobierz

Karta zgłoszenia UnderGramy 2021 - pobierz

 

Dodatkową atrakcją będą koncerty zespołów TIDES FROM NEBULA oraz APORIA! Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie Centrum Kultury i Sztuki oraz na stronie internetowej ckis.interticket.pl

 

Osoba do kontaktu: Jacek Langowski e-mail: jlangowski@ckis.tczew.pl, tel. 537-527-650

Zobacz także

UnderGramy - kto zdobył nagrody?

23.08.2021 - W sobotę, 21 sierpnia odbyła się 10. edycja Festiwalu Muzycznego UnderGramy....więcej »