Uwiecznij Tczew na fotografiach i wygraj • 09.07.2020

konkurs-fotograficzny-HD.jpg

3,5 tys. zł – to pula nagród finansowych w konkursie „Cztery pory roku w Tczewie – KALENDARZ 2021”. Lato jest okazją do sfotografowania miasta w kolejnej porze roku. Na zdjęcia czekamy do końca października br.

Tak jak we wcześniejszych edycjach zdjęcia powinny przedstawiać Tczew w czterech porach roku. Mogą to być fotografie przedstawiające ciekawe, urokliwe miejsca, ale też wydarzenia plenerowe, imprezy. Zdjęcia nie muszą być wykonane w 2020 r., ale powinny przedstawiać stan aktualny.

Celem konkursu jest fotograficzne przedstawienie walorów Tczewa, a zwycięskie prace posłużą do wykonania kalendarza na 2021 rok. Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe należy przesłać na adres: sniegula@um.tczew.pl lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego (Biuro Rzecznika Prasowego) do 30 października 2020 r. z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30×20 cm. Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych uwzględniających wszystkie pory roku, które wcześniej nie były nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów.

Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia.

 

źródło: wrotatczewa.pl

Zobacz także

GRAFIK poszukiwany

18.05.2021 - Centrum Kultury i Sztuki nawiąże współpracę z grafikiem....więcej »

„Eko-rodzinka i eko-zwierzaki” - wyniki konkursu plastycznego

14.05.2021 - Konkurs „Eko-rodzinka i eko-zwierzaki” organizowany był z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. ...więcej »