"Wieczór panieński plus" zamiast spektaklu "Wymieszani posortowani czyli... czarno to widzę" • 04.05.2021

2021-11-15-spektakl-wieczor-panienski-plus-plakat-zmniejszone_1905x2395.jpg

Szanowni Państwo!

W związku z obecną, trudną sytuacją informujemy, że odkładamy w czasie prezentację komedii „Wymieszani posortowani, czyli … czarno to widzę”, która miała odbyć się 26 marca 2021.

W zamian proponujemy inny, premierowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Wieczór Panieński Plus” w terminie 15 listopada 2021 godz. 19.00. 

WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ – na nowy spektakl!

Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data lub nowy tytuł, bilety będzie można zwrócić.

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:

  • Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl
  • Osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl  W mailu proszę także podać imię, nazwisko i numer konta bankowego, na które zostanie dokonany  zwrot.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Kasą CKiS: Dorota Maciejewska tel. 534-989-340

Przepraszamy za komplikacje, i do zobaczenia niebawem!

 


„Wieczór Panieński Plus” - spektakl komediowy

15 listopada 2021 godz. 19.00

sala widowiskowa CKiS

Bilety: 100 zł

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas.

Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się... gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej.

Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

/Marcin Szczygielski/

 

 

Obsada: Katarzyna SKRZYNECKA, Anna IBERSZER, Wiktoria GĄSIEWSKA, Tomasz BEDNAREK, Marek KALISZUK

Autor - Marcin Szczygielsk

Reżyseria - Maria Seweryn

Kostiumy - Krzysztof Łoszewski

Muzyka - Zdzisław Kalinowski

Zobacz także

Spektakl online "Ptak"

10.11.2020 - Zapraszamy na spektakl online "Ptak" 13 listopada /piątek/ o godz. 16:30 Link do wydarzenia ukaże się w dniu spektaklu....więcej »

Dopalacze. Siedem stopni donikąd - spektakl dla młodzieży już jutro!

26.02.2018 - Już jutro będziemy gościć na deskach Centrum Kultury i Sztuki Teatr Kamienica ze spektaklem "Dopalacze. Siedem stopni donikąd". ...więcej »