Wydarzenia artystyczne i warsztaty - ODWOŁANE • 11.03.2020

koronawirus 2.jpg

Na podstawie decyzji Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego, w związku z zagrożeniem koronawirusem, wszystkie imprezy organizowane przez miejskie jednostki, w tym Centrum Kultury i Sztuki zostają ODWOŁANE.

Na podstawie decyzji Prezydenta Miasta Tczewa Mirosława Pobłockiego, w związku z zagrożeniem koronawirusem, wszystkie imprezy organizowane przez miejskie jednostki, w tym Centrum Kultury i Sztuki zostają ODWOŁANE. Odwołane zostają także wszystkie zajęcia warsztatów artystycznych, jak i Inne wydarzenia w Centrum Kultury i Sztuki (wynajem), których nie jesteśmy organizatorem.

Zakaz obowiązuje od 11 marca br. do odwołania.

Dołożymy wszelkich starań, aby pozostałe wydarzenia artystyczne zostały przeniesione na inne terminy, o czym będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej: www.ckis.tczew.pl i Facebooku: ckistczew. Na dzień dzisiejszy bilety zachowują ważność. Jeśli jednak nowy termin nie będzie Państwu odpowiadał, będzie możliwość zwrotu biletów.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które zakupiły bilety na koncert MAD in Poland – planowany na 14 marca – proszone są o kontakt z dystrybutorem biletów (kasa CKiS lub Interticket.pl) w celu dokonania zwrotu.

Wiemy, że ograniczenie kontaktów i unikanie wydarzeń, w których bierze udział więcej osób służy bezpieczeństwu nas wszystkich. W tym trudnym momencie ważna jest wzajemna odpowiedzialność za siebie.

Zobacz także

Centrum Kultury i Sztuki zamknięte dla publiczności od 7 listopada

05.11.2020 - W związku z działaniami, mającymi powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, decyzją Premiera, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie od 7 do 29 listopada zostaje zamknięte dla publiczności.  ...więcej »

CKiS nieczynne 2 listopada

28.10.2020 - Uprzejmie informujemy, że dnia 2 listopada Centrum Kultury i Sztuki będzie nieczynne....więcej »