Z wizytą w Radio Gdańsk • 07.03.2016

firm_3798_9c3e2d_big.jpg

Obchody 40-lecia Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie rozpoczną się 19 marca, gdy Sali Głównej zostanie nadane imię prof. Ryszarda Karczykowskiego, wybitnego tenora.

Uroczystości towarzyszyć będą atrakcje artystyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia edukacji kulturalnej w Centrum. Zostanie zaprezentowany film dokumentalny z udziałem samego mistrza śpiewu zrealizowany przez członków sekcji filmowej na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie.

W salonie odwiedzą nas jego młodzi twórcy: Marianna Jędrych, Paweł Kriger, Miłosz Chmielecki i ich opiekunowie-reżyserzy: Andrzej Mańkowski i Robert Turło. Oczywiście obecność zapowiedział też dyrektor Centrum Krystian Nehrebecki.

Audycja do wysłuchania na stronie Radia Gdańsk.

Zobacz także

III miejsce dla baletnic na V Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej w Łebie

16.04.2018 - Nadia Cylkowska, Anna Kamień oraz Maja Meisser wywalczyły jako grupa Gwiazdki III miejsce na V Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej....więcej »

Kurs Podstaw Fotografii

10.04.2018 - Jak zrobić dobre zdjęcie? Dlaczego jedne fotografie się podobają, a inne nie?...więcej »

O sukcesie uczestników warsztatów filmowych w Radiu Tczew

09.01.2017 - W studiu Radia Tczew Paweł Kriger, przedstawiciel młodych scenarzystów, którzy zostali wyróżnieni na organizowanym przez Fundację Młodego Kina konkursie na scenariusz fabularnego filmu krótkometrażowego....więcej »