Z wizytą w Radio Gdańsk • 07.03.2016

firm_3798_9c3e2d_big.jpg

Obchody 40-lecia Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie rozpoczną się 19 marca, gdy Sali Głównej zostanie nadane imię prof. Ryszarda Karczykowskiego, wybitnego tenora.

Uroczystości towarzyszyć będą atrakcje artystyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia edukacji kulturalnej w Centrum. Zostanie zaprezentowany film dokumentalny z udziałem samego mistrza śpiewu zrealizowany przez członków sekcji filmowej na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie.

W salonie odwiedzą nas jego młodzi twórcy: Marianna Jędrych, Paweł Kriger, Miłosz Chmielecki i ich opiekunowie-reżyserzy: Andrzej Mańkowski i Robert Turło. Oczywiście obecność zapowiedział też dyrektor Centrum Krystian Nehrebecki.

Audycja do wysłuchania na stronie Radia Gdańsk.

Zobacz także

III miejsce dla Harcerskiej Orkiestry Dętej

18.06.2018 - W dniach 15-17 czerwca 2018 Harcerska Orkiestra Dęta im. Stanisława Moniuszki po dyrekcją Magdaleny Kubickiej-Netki wzięła udział w 46. Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Inowrocławiu. ...więcej »

O sukcesie uczestników warsztatów filmowych w Radiu Tczew

09.01.2017 - W studiu Radia Tczew Paweł Kriger, przedstawiciel młodych scenarzystów, którzy zostali wyróżnieni na organizowanym przez Fundację Młodego Kina konkursie na scenariusz fabularnego filmu krótkometrażowego....więcej »