SLAM w ZAGŁĘBIU • 20.11.2021, 19:00

AREK_33.jpg

Zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki na SLAM POETYCKI w otoczeniu Wisły, mostów i starego miasta. Twórcy-performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klimatycznego klubu w naszym Zagłębiu Artystycznym.

Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. Można je mówić z pamięci, czytać, śpiewać, a nawet melorecytować. Liczymy, że przygotujecie ciekawe i pomysłowe performanse. Można używać rekwizytów. Tematyka utworów jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 3 do 4 minut, w zależności od etapu.

 

Pochwalcie się tekstami i pozwólcie publiczności wybrać te najlepsze!

 

Zgłoszenia slamerów przymuje Jacek Langowski, e-mail: jlangowski@ckis.tczew.pl (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Zagłębiu). 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Nagrody:

  • dla zwycięzcy: 500 zł,
  • dla półfinalistów: 3 x 100 zł.


Droga Publiczności, bez Was impreza się nie odbędzie, więc przybywajcie tłumnie! Otworzymy dla Was Kawiarenkę „Antrakt”, gdzie oferujemy wszystko, co potrzeba, żeby się świetnie bawić. W zamian oczekujemy głosowania na poetów. Pamiętajcie o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników, na imprezie obowiązywać będą regulacje pandemiczne.

Wydarzenie uatrakcyjni występ muzyczny Arkadiusza Stawickiego. Jego muzyka to energiczna, a jednocześnie melancholijna elektronika składająca się z kultowych brzmień starych syntezatorów w nowoczesnej, ciężkiej oprawie. 

 

DOJAZD Z GDAŃSKA

Dojazd jest bajecznie prosty - najlepiej wsiąść do pociągu REGIO w kierunku południowym. Czas przejazdu to 20 minut! Dodatkową przyjemnością jest 15-minutowy spacer z Dworca PKP. Ostatni pociąg odjeżdża ok. 22.00.

 

Regulamin Slam w Załębiu - pobierz

Karta zgłoszenia Slam w Załębiu - pobierz