Medal "Pro Domo Trsoviensi" dla Magdaleny Kubickiej-Netki • 31.01.2019

medal Pro Domo Trsovensi dla Magdy Kubickiej Netka.jpg

Dzień 30 stycznia, od 1992 r. obchodzimy jako Dzień Tczewa.

Z tej okazji w sali Centrum Kultury i Sztuki odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej. W trakcie uroczystości zostały wręczone medale "Pro Domo Trsoviensi". Decyzją Rady Miejskiej wyróżnienia otrzymali Magdalena Kubicka-Netka oraz Tomasz Tobiański.

Magdalena Kubicka - Netka została wyróżniona za promocję Tczewa na arenie międzynarodowej, promowanie kultury wśród mieszkańców Tczewa i okolic oraz wychowywanie kolejnych pokoleń muzyków. O przyznanie medalu wnioskowali członkowie Harcerskiej Orkiestry Dętej w Tczewie wraz z komendantem Szczepu im. Stanisława Moniuszki  dh Norbertem Jatkowskim.

Tomasz Tobiański został wyróżniony za działalność sportową oraz promowanie sportu  w środowisku młodzieży szkolnej i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców Tczewa. O przyznanie medalu wnioskowali członkowie Klubu Pro Domo Trsoviensi.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym :)

zdjęcie: tcz.pl

 

Zobacz także

Harcerska Orkiestra Dęta na czele przemarszu podczas Jubileuszu 85-lecia Chorągwi Gdańskiej ZHP

14.09.2020 - W niedzielę 13 września druhny i druhowie przeszli ulicami Gdańska w uroczystym marszu z okazji 85-lecia Chorągwi Gdańskiej ZHP, na którego czele szła Harcerska Orkiestra Dęta....więcej »

Grand Prix dla Harcerskiej Orkiestry Dętej

11.12.2018 - Dnia 9 grudnia 2018 w Wąbrzeźnie odbył się X Ogólnopolski Przegląd Orkiestr Dętych. ...więcej »

Wizyta Harcerskiej Orkiestry Dętej w Witten (Niemcy)

07.09.2018 - W dniach 24-28 sierpnia 2018 Harcerska Orkiestra Dęta im. Stanisława Moniuszki gościła w mieście partnerskim Tczewa, Witten...więcej »