Sukces uzdolnionej baletnicy Oliwii Szreiber • 19.06.2017

oliwia szreiber.jpg

UWAGA, UWAGA!

Pragniemy poinformować, że Oliwia Szreiber, bardzo uzdolniona uczestniczka warsztatów baletowych Centrum Kultury i Sztuki, prowadzanych przez p. Agatę Litwińską, od września rozpocznie naukę w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku.

Wielkie brawa! Jesteśmy bardzo, bardzo dumni.

Życzymy wielu sukcesów na światowych scenach.

 

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa jest dziewięcioletnią szkołą artystyczną przygotowującą uczniów do uzyskania dyplomu zawodowego tancerza. Jest to jedna z pięciu szkół baletowych w Polsce. Uczniowie szkoły mają możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas szkolnych koncertów na scenie Opery Bałtyckiej, najzdolniejsi reprezentują szkołę na konkursach baletowych w Polsce i za granicą. Po uzyskaniu dyplomu zawodowego tancerza, absolwenci szkoły mogą występować na scenach teatrów operowych i muzycznych .

Zobacz także

III miejsce dla baletnic na V Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej w Łebie

16.04.2018 - Nadia Cylkowska, Anna Kamień oraz Maja Meisser wywalczyły jako grupa Gwiazdki III miejsce na V Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Baletowej....więcej »

Z wizytą w Radio Gdańsk

16.05.2016 - Kolejna wizyta w Radio Gdańsk - audycja z serii "Salon Artystyczny" prowadzona przez Iwonę Borawską i Andrzeja Żaka...więcej »