Kino w Parku - „Dream scenario” reż. Kristoffer Borgli • 23.08.2024, 20:30

1x1_cytat.jpg

Zapraszamy na letnie seanse Kina w parku!

Letnie seanse pod chmurką, to już tradycja Centrum Kultury i Sztuki. W te wakacje zapraszamy Was aż w cztery filmowe podróże. Spotkacie się z wielokrotnie nagradzanym kinem koreańskim, ostatnim filmem Park Chan-Wook’a, głośnym dramatem sądowym oraz filmem z ikoną kina popularnego - Nicolasem Cagem.

W lipcu pokażemy głośną, nagrodzoną m.in. Oscarem „Anatomię upadku” w reż. Justine Triet oraz nominowane do Oscara za najlepszy film „Poprzednie życie” w reż. Celine Song. W sierpniu zapraszamy na niepokojącą „Podejrzaną” w reż. Park Chan-Wook’a oraz na „Dream scenario” w reż. Kritoffera Borgli z fantastyczną rolą Nicolasa Cage, jako everymana, który pojawia się w snach ludzi na całym świecie.

 

Komedia, o jakiej nikomu się nie śniło! „Dream Scenario” to wyprodukowany przez studio A24 film z Nicolasem Cage’em w brawurowej i całkowicie zaskakującej roli.

Paul (Cage) to sympatyczny, choć trochę nudny profesor akademicki, który znienacka zaczyna pojawiać się w snach milionów obcych ludzi – a wszyscy zadają sobie pytanie: dlaczego akurat on? Zdobywca Oscara Nicolas Cage wciela się w rolę niedocenianego i niemal niezauważalnego szarego człowieka, którego los zmienia się diametralnie, odkąd co noc śni się obcym ludziom na całym świecie. Z dnia na dzień, a w zasadzie z nocy na noc, Paul Matthews staje się celebrytą szczególnej kategorii. Nastoletnie córki przestają się go wstydzić, odzywa się do niego jego była, w oczach studentów zaczyna być cool, a na biurku przybywa lukratywnych kontraktów reklamowych. Wreszcie jest KIMŚ. Jednak szybko jego życie z ucieleśnienia marzeń staje się koszmarem, a z fascynującego fenomenu Paul staje się ofiarą cancel culture.

 

DREAM SCENARIO

reżyseria: Kristoffer Borgli

występują: Nicolas Cage, Julianne Nicholson, Michael Cera

kraj produkcji: USA

rok produkcji: 2023

język oryginalny: angielski

gatunek: komedia

czas: 100 min

 

Partnerem letnich seansów pod gwiazdami jest Hotel i Restauracja VELA.

Trailer filmu

 

 

Co, gdzie, kiedy?

 • Kino w Parku - „Dream scenario” reż. Kristoffer Borgli
 • Co? Film
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  23.08.2024, 20:30
  Park za Centrum Kultury i Sztuki
  Bilety: 15 zł
  Dodaj do kalendarza Google
 • KUP BILET ON-LINE
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl