Warsztaty Minecraft /Artystyczne Ferie 2025 • 25.02.2025, 15:00
Zapraszamy na Artystyczne Ferie Zimowe z Centrum Kultury i Sztuki. W tym roku ferie będą kręcić się wokół tematyki robotów, sztucznej inteligencji i morza możliwości oraz zagrożeń, jakie są z tym związane. Przenieście się z nami do przyszłości!
Zapraszamy w podróż, gdzie robot może być najlepszym przyjacielem – nie człowieka, ale sympatycznego psa, gdzie J@ś i M@łgosia będą musieli przeciwstawić się AI Jadze, a dzieciaki chodzą do szkoły z androidem. To wszystko znajdziecie w proponowanych przez nas filmach i spektaklu, oprócz tego zapraszam na warsztaty z druku 3D, minecrafta oraz zajęcia taneczne. Ci z Was, którzy lubią coś tworzyć będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym „Świat przyszłości – ludzie i roboty”.
Na wszystkie zajęcia, filmy i spektakl obowiązują zapisy. START ZAPISÓW – 22.01.2025r. godz. 10.00
Warsztaty Minecraft
25 – 28 lutego 2025r. g.15.00, g.16.00, g.17.00, g.18.00
Uczestnicy warsztatów Minecraft oprócz szeregu wyzwań związanych z korzystaniem z bloków komend będą mogli podjąć zdrową rywalizację w przeróżnych konkurencjach, w których przewodnim motywem będą roboty. Konieczna jest umiejętność czytania i pisania, ponieważ duży nacisk położymy na programowanie bloków.
Propozycja skierowana do indywidualnych odbiorców.
Wiek: od 8 lat do 17 lat
Liczba uczestników : 6 osób w grupie
Miejsce: Pracownia Nowych Mediów- Sala 038
Wstęp wolny. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona
Zapisy: Aleksandra Kalfas-Gałecka - tel. 535-263-757