Struktura CKiS

DYREKTOR

Joanna Grabowska

 

ADMINISTRACJA

pokój nr 107 - sekretariat

Anna Gawrońska - specjalista ds. pracowniczych i obsługi sekretariatu

tel. 58 531 07 07 w. 31

kom. 693 368 108, e-mail: ckis@ckis.tczew.pl

 

pokój nr 2

Aleksandra Warczyńska - główny księgowy

tel. 58/531 07 07 wew. 35,

kom. 693-349-808, e-mail: tck.tczew@wp.pl 

 

KASA

pokój nr 4

Dorota Maciejewska - specjalista ds. organizacji widowni i obsługi kasowej

kom. 534 989 340, e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl 

 


DZIAŁ MARKETINGU

pokój nr 4b, tel. 58/531 07 07 wew. 42

 

Justyna Grunau - specjalista ds. promocji i social media

kom. 693 368 101, e-mail: tczew.ckis@wp.pl 

 

 

DZIAŁ MERYTORYCZNY

pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33

Magdalena Riebandt - koordynator działalności kulturalnej

kom. 693 368 107, e-mail: mriebandt@ckis.tczew.pl 

 

pokój nr 4b, tel.58/531-07-07 wew. 42

Marta Krynicka - specjalista ds. upowszechniania kultury i edukacji

kom. 535-368-105

e-mail: mkrynicka@ckis.tczew.pl

 

Jacek Langowski - specjalista ds. upowszechniania kultury i edukacji

kom. 537-527-650

e-mail: jlangowski@ckis.tczew.pl 

 

 WARSZTATY ARTYSTYCZNE

pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33

Anna Kruszyńska - koordynator warsztatów artystycznych

kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl 



Magdalena Kubicka-Netka - koordynator i dyrygent Harcerskiej Orkiestry Dętej

kom.693 368 100, e-mail: mkubicka@ckis.tczew.pl

 

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Angelika Klinowska - referent ds. administracyjno-technicznych

tel. 58/531 07 07 wew. 41,

kom. 785 516 546, e-mail: aklinowska@ckis.tczew.pl 

 

Witold Piotrowski - specjalista ds. akustyki i multimediów

tel. 58/531 07 07 wew. 36/40,

kom. 884 999 201, e-mail: technika@ckis.tczew.pl 

 

Piotr Kopczyński - specjalista ds. obsługi sceny i multimediów

tel. 58/531 07 07 wew. 36/40,

kom. 884 999 201, e-mail: technika@ckis.tczew.pl 

 

Paweł Trochowski - specjalista ds. oświetlenia i multimediów

Piotr Bordo - rzemieślnik - specjalista 

Iwona Kopczyńska - robotnik gospodarczy

Bożena Mikołajska - robotnik gospodarczy

Beata Klukowska - robotnik gospodarczy