Animacja

Zajęcia dla dzieci od lat 7 i młodzieży.

Warsztaty to wspaniała okazja, aby wypowiedzieć się w dynamicznym medium filmu.

Filmowcy-amatorzy poznają historię filmu animowanego, podstawy jego powstawania, nauczą się budować scenariusz i własnoręcznie wykonają scenografię i bohaterów. Na koniec animują wybraną przez siebie postać.

Informacje organizacyjne

Płatności

Informujemy o możliwości płatności za warsztaty, odbywające się w CKiS, przelewem na konto bankowe.

Numer konta CKiS: 63 1240 1242 1111 0010 0222 8281. W tytule przelewu prosimy o wpisanie:

  1. Imię i nazwisko uczestnika
  2. nazwa warsztatów (w przypadku płatności zbiorczej za różne warsztaty, prosimy o rozbicie kwot na odpowiednie warsztaty)
  3. za m-c.........

Termin płatności: z góry do 15 dnia każdego miesiąca.

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Anna Kruszyńska - koordynator warsztatów artystycznych
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Regulamin działania warsztatów edukacji artystycznej - cennik, umowa warsztatowa Pobierz
Harmonogram zajęć Pobierz

Instruktorzy

instruktor Robert Turło

Reżyser filmów animowanych, scenograf, scenarzysta, grafik. Urodził się w 1966 roku.
Absolwent architektury wnętrz Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom tej ostatniej uczelni uzyskał w 1998 roku na Wydziale Grafiki w Pracowni Filmu Animowanego u profesora Daniela Szczechury. Od 2002 współpracuje z Telewizyjnym Studiem Filmów Animowanych w Poznaniu, gdzie zrealizował między innymi kilkanaście animacji dziecięcych do serii "Baśnie i bajki polskie" oraz "Miś Fantazy". Wielokrotnie emitowane przez polskie telewizje animowane filmy dla dzieci z obu serii zostały zakupione również przez kilkadziesiąt stacji telewizyjnych na całym świecie i zdobyły liczne nagrody. W 2005 roku reżyser otrzymał Światowy Złoty Medal za film Lodowa góra w kategorii Programów dla Dzieci przyznany przez Jury 47th The New York Festivals, Television Programming & Promotion. Jego filmy zostały także czterokrotnie uhonorowane Srebrną Kreską za najlepszy film animowany dla dzieci na Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA w Krakowie.

instruktor Dawid Klein

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Pasjonat nowych technologii i animacji. Doświadczony w pracy z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Twórca projektów sceniczno-multimedialnych w ramach m.in. Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.