Lyrical jazz

Lyrical jazz to mieszanka wielu stylów tanecznych m.in. tańca klasycznego, tańca współczesnego, modern jazzu oraz jazzu, zapewniająca wszechstronny rozwój taneczny.

W Jazzie najważniejsze są dobrze opanowane podstawy baletowe. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie lekkiego i eterycznego, ale w rzeczywistości wymaga ogromnej pracy tancerza.

Poznasz tajniki różnych technik: od obrotów, przez swobodne przejścia w podłodze, po skoki. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Styl ten jest idealnym środkiem wyrażania emocji poprzez ruch. Na treningach poświęcimy dużo uwagi na miękkość i płynność ruchu, rozciąganie, technikę, podstawy tańca klasycznego (baletu), ekspresję, oraz świadomość własnego ciała. 

Zajęcia składają się z trzech części: rozgrzewki z rozciąganiem, pracą nad techniką tańca, oraz nauką choreografii. 

Informacje organizacyjne

Płatności

Za uczestnictwo w zajęciach obowiązuje ryczałtowa odpłatność miesięczna, płatna bezpośrednio w kasie z góry, do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca za zajęcia w następnym miesiącu.

W razie pytań proszimy o kontakt Anną Kruszynską, kierownikiem ds. edukacji kulturalnej lub z Dorotą Maciejewską, specjalistą ds. obsługi kasowej, kom. 534 989 340, e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl  

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Zapisy na warsztaty artystyczne przyjmowane są przez stronę:  https://www.strefazajec.pl/company/CKiS-w-Tczewie-id556.html  

Już dziś załóż konto na: https://www.strefazajec.pl/profile/login 

 

Anna Kruszyńska - kierownik ds. edukacji kulturalnej

pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Instruktorzy

Katarzyna Polak