Gala Sylwestrowo-Noworoczna pt. "GRANDE AMORE" • 31.12.2017, 18:00

Leonvoci SYMFONICZNIE WWW - zmniejszone.jpg

LEONVOCI SYMFONICZNIE wraz z Orkiestrą Kameralną Filharmonii Tarnopolskiej POD KIEROWNICTWEM Mirosława Krilla / Woytek Mrozek – dyrygent gościnny

Zapraszamy serdecznie na Galę Koncertową GRANDE AMORE, podczas której czterech utalentowanych młodych muzyków wykona w asyście Orkiestry Filharmonii Tarnopolskiej największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory Andrea Bocelli i grupy Il Divo.

Kwartet LEONVOCI

To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury.  Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek.

LEONVOCI to profesjonalni śpiewacy,  którzy  zdążyli zawojować już polskie sceny (…) Jak śpiewamy Grande amore” – aplauz. Jak Besame mucho” – dziewczyny płaczą. A jak ukraińską piosenkę „Mama” w wykonaniu Romana – to płaczą wszyscy. Ludzie mogą nie rozumieć słów, ale emocje wyrażane w muzyce, poprzez piękny porywający śpiew to jest język międzynarodowy(…) - mówi dla Dziennika Bałtyckiego lider zespołu Nazar Tatshyshyn.

Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów w klimatyczną  podróż w dobrym muzycznym stylu.

 

Wykonawcy:

Nazar Tatshyshyn - tenor

Roman Chava - tenor

Ihor Radvanskyi -  tenor

Andriy Stetshkyi - baryton

Mirosław Krill – dyrygent

Woytek Mrozek – producent / dyrygent gościnny

Co, gdzie, kiedy?

 • Gala Sylwestrowo-Noworoczna pt. "GRANDE AMORE"
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  31.12.2017, 18:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 10:00 - 15:00
  Śr: 12:00 - 18:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 12:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godz. przed wydarzeniem