III Tczewski Festiwal Gitarowy - Koncert FINAŁOWY /Felice Guitar Quartet / i ogłoszenie wyników Konkursu • 20.05.2018, 16:00

Felice - zmniejszone.jpg

Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na Koncert FINAŁOWY III Tczewskiego Festiwalu Gitarowego.

Podczas koncertu wystąpią: Felice Guitar Quartet z Jarosławia – laureat Grand Prix 2017 oraz zatańczy zespół – WIECZNIE MŁODZI. Nastąpi również ogłoszenie wyników III Tczewskiego Konkursu Gitarowego, wręczenie nagród i koncert laureatów.

 

Felice Guitar Quartet - laureaci Grand Prix 2017 Tczewskiego Festiwalu Gitarowego

W skład kwartetu wchodzą: Dorota Perczyńska, Natalia Kornatka, Olga Hala, Kacper Kardasiński.

Dorota Perczyńska naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczęła w wieku 6 lat w Przedszkolu Muzycznym działającym przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu, a rok później została uczennicą tej szkoły. W klasie V cyklu 6-letniego zrezygnowała z nauki w PSM I st. i razem z członkiniami kwartetu rozpoczęła naukę w Szkole Muzycznej II stopnia Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu. Swoją przygodę z gitarą klasyczną od Przedszkola Muzycznego do chwili obecnej realizuje w klasie gitary klasycznej Roberta Polańskiego. W chwili obecnej Dorota jest uczennicą klasy III. Oprócz laurów w kwartecie, jest także zdobywczynią 11 nagród na konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, otrzymując jedno wyróżnienie, cztery III miejsca oraz trzykrotnie zdobywając II i I miejsce (m.in. w Trzęsaczu, Zambrowie, Żorach, Lublinie czy Chełmie).

Natalia Kornatka naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczęła w wielu 7 lat w Ognisku Artystycznym przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jarosławiu. W następnym roku po pozytywnie przebytych egzaminach rekrutacyjnych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu kontynuowała naukę gry na gitarze klasycznej w klasie Roberta Polańskiego. Od roku szkolnego 2015\2016 jest uczennicą Szkoły Muzycznej II stopnia Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu, obecnie w klasie III. Natalia pracuje w dalszym ciągu pod kierunkiem Roberta Polańskiego.

Olga Hala naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczęła w wieku 7 lat od zajęć w Ognisku Artystycznym. Rok później został uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu i rozpoczyna naukę w klasie gitary Roberta Polańskiego. Po 5 latach nauki postanawiła zrezygnować z dalszej nauki w PSM I st., by razem z koleżankami rozpocząć naukę w Szkole Muzycznej II stopnia Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu. Olga jest w chwili obecnej uczennicą klasy III.

Kacper Kardasiński swoją przygodę z gitarą rozpoczął w wieku 6 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku. Po zakończeniu pierwszego etapu edukacji i pomyślnie zdanych egzaminach do Szkoły Muzycznej II stopnia Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu kontynuuje naukę w klasie gitary klasycznej Roberta Polańskiego. Oprócz sukcesów zespołowych Kacper jest zdobywcą nagród na konkursach w Zambrowie, Chełmie, Kolbuszowej, Lublinie oraz Koszalinie.

www.facebook.com/Felice-Guitar-Quartet-1086897747988026/ 

Kwartet Gitarowy Felice z Jarosławia wygrał konkurs w USA

Co, gdzie, kiedy?

 • III Tczewski Festiwal Gitarowy - Koncert FINAŁOWY /Felice Guitar Quartet / i ogłoszenie wyników Konkursu
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  20.05.2018, 16:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl