Koncert Karnawałowy w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot • 03.02.2018, 19:00

Wojciech Rajski.JPG

Karnawał to czas, w którym propozycje zimowych balów, koncertów i zabaw przygotowują nas do nadejścia szczególnego okresu. Dyrektor Wojciech Rajski i Polska Filharmonia Kameralna Sopot przygotowali Koncert Karnawałowy - dla wszystkich miłośników muzyki klasycznej – w nieco lżejszym, rozrywkowym wydaniu.

Gwiazdą tego wieczoru będzie wokalistka – Joanna Knitter, która swoim niepowtarzalnym głosem wprowadzi zgromadzonych słuchaczy w jazzowy nastrój. Na saksofonie zagra Wojciech Staroniewicz, jeden z najlepszych saksofonistów w kraju, a dopełnieniem karnawałowej atmosfery będzie Artur Jurek Trio w składzie: Artur Jurek (piano), Janusz „Macek” Mackiewicz (bas) oraz Roman Ślefarski (perkusja). Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi niezastąpiony maestro Wojciech Rajski.

W programie koncertu znajdą się m.in. szlagiery filmowe czy piosenki z musicali. Tego wieczoru usłyszymy Sex appeal – największy polski evergreen z kultowego filmu Piętro wyżej, Ach jak przyjemnie z filmu Zapomniana melodia, czy Miłość ci wszystko wybaczy – śpiewane przez Hankę Ordonównę w Szpiegu w masce.

Wystąpią:

Joanna Knitterśpiew

Wojciech Staroniewiczsaksofon

 

Artur JUREK TRIO:

Artur Jurekpiano, aranżacje

Janusz „Macek” Mackiewiczbas

Roman Ślefarskiperkusja

 

POLSKA FILHARMONIA KAMERALNA SOPOT

Wojciech Rajskidyrygent

Co, gdzie, kiedy?

 • Koncert Karnawałowy w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  03.02.2018, 19:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 10:00 - 15:00
  Śr: 12:00 - 18:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 12:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godz. przed wydarzeniem