Powitanie jesieni - rodzinna gra miejska i piknik rodzinny • 17.09.2021, 16:00

Powitanie jesieni 2021 - grafika www.png

Złotą porę roku będziemy witać artystycznie, różnorodnie i aż przez 2 dni!  Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, dla każdego przygotowaliśmy moc atrakcji.

 

Powitanie jesieni rozpoczniemy już 17 września. O godz. 16.00 startujemy z Rodzinną Grą Miejską „Z przewodnikiem pod pomnikiem”.

Przygotowaliśmy rymowane zadania rozmieszczone w różnych częściach miasta, nie zabraknie zakodowanych zagadek czy rebusów. Wszystkie pytania w Grze nawiązują do pomników znajdujących się na terenie Tczewa, jak również do symbolicznych pomników słońca, miłości i muzyki.

O co dokładnie chodzi? Musicie przekonać się sami, biorąc udział w naszej zabawie.

 

Warunkiem uczestnictwa w Rodzinnej Grze Miejskiej jest wypełnienie zgłoszenia online. 

UWAGA - BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Uzupełnioną kartę gry należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki, w specjalnie przygotowanym pudle z logiem Gry. Czas na realizacje gry macie do soboty, 18 września do godz. 15.00.

Dla uczestników zabawy przewidujemy drobne nagrody! Dodatkowo wszyscy Uczestnicy Gry biorą też udział w losowaniu 3 dodatkowych nagród – voucherów do wykorzystania w Empiku. Losowanie odbędzie się 18 września ok. godz. 16.00 podczas plenerowego Powitania Jesieni w Parku za CKIS. Odbiór nagród – voucherów – możliwy będzie tylko w dniu losowania. Jeżeli wylosowany uczestnik gry/drużyna będzie nieobecna, nagroda przepada i losujemy kolejną osobę/drużynę.

 

18 września, po raz ostatni w tym sezonie,  bawimy się w plenerze!

Start: godz. 15.00

Miejsce: Park za Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

W otoczeniu pięknych kasztanowców będziemy witać jesień twórczo, aktywnie i z uśmiechem na twarzy. Będą kreatywne warsztaty, Zumba Kids i animacje przy muzyce, będą też dmuchańce :)

Na koniec całe rodziny zapraszamy na muzyczne powitanie jesieni, czyli koncert Gdańskiej Orkiestry Ogrodowej. W programie set dla dzieci, połączony z muzycznymi zabawami oraz część koncertowa dla dorosłych.

Gdańska Orkiestra Ogrodowa to zespół z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje muzykę francuską, grecką, hiszpańską, niemiecką. Specjalizuje się w tematach filmowych, standardach muzyki popularnej i klasycznej.

Gra biesiadę oraz muzykę ludową. Zespół tworzą: Czesław Lisowski- akordeon, Halina Król- skrzypce, Marek Gisel- gitara basowa, Dawid Lisowski- perkusja, Marcelina Winczewska- wokal, Leszek Winczewski- wokal.

Co, gdzie, kiedy?

 • Powitanie jesieni - rodzinna gra miejska i piknik rodzinny
 • Co? Impreza
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  17.09.2021, 16:00
  18.09.2021, 15:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl

Zobacz także Więcej »

Galerie wydarzeńWięcej »