W pogoni za rekinami – spotkanie podróżnicze z Justyną Szumacher • 09.09.2022, 20:00

_MG_1445-grazdan-podpis.jpg

Jakie są rekiny? Ile jest prawdy w wizerunku rekina wykreowanym przez reżyserską wizję Stevena Spielberga w filmie "Szczęki"? Na te i na inne pytania odpowie Justyna Szumacher, podróżniczka i pasjonatka nurkowania z rekinami.

Zapraszamy do fascynującej podwodnej podróży podczas, której będzie można poznać najbardziej znane gatunki rekinów takie jak: żarłacz biały, rekin tygrysi, głowomłot olbrzymi, rekin wielorybi i wiele innych.

A wszystko zostanie wzbogacone prawdziwymi opowieściami przywiezionymi z najdalszych zakątków świata. Emocji dostarczą również filmy z bliskich spotkań z rekinami oraz spektakularne zdjęcia wykonane przez najlepszego fotografa podwodnego Roberta Grażdana Knaź.

 

O Justynie Szumacher:

Jestem podróżnikiem i pasjonatką nurkowania z rekinami. Nurkuję już od 24 lat i w tym czasie spotkałam wiele podwodnych zwierząt, nie tylko rekinów. Z wielką pasją oddałam się nurkowaniu z rekinami 7 lat temu. Bardzo zafascynowały mnie te zwierzęta dlatego  podróżuję do miejsc, gdzie można spotkać najbardziej znane i ciekawe gatunki. W ubiegłym roku byłam prelegentką na 23 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy (Kolosach). Obecnie piszę książkę na temat życia rekinów.

 

Więcej informacji na stronie: www.rekiny.eu

Co, gdzie, kiedy?

 • W pogoni za rekinami – spotkanie podróżnicze z Justyną Szumacher
 • Co? Wydarzenie
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  09.09.2022, 20:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl