Centrum Inicjatyw Twórczych powraca • 28.04.2021

plakat_wycinek.jpg

Spotkania konsultacyjne ONLINE

Interesujesz się kulturą, masz pomysł na kulturę w naszym mieście, chcesz coś zmienić - dołącz do Centrum Inicjatyw Twórczych! Bądź kreatorem tczewskiej kultury!

 

Z uwagi na panującą sytuację zmuszeni jesteśmy przenieść do sieci spotkania konsultacyjne, dotyczące tczewskiej kultury.

Spotkania odbędą się w dniach 21,22, 28 i 29 kwietnia /środy i czwartki/. Startujemy o godz. 18:00. Przewidywany czas spotkania to 40 minut.

 

28 kwietnia /środa/ godz. 18:00

Linki do spotkania na platformie Zoom: https://us04web.zoom.us/j/76993931830?pwd=a0RYRytXenZDME1NczU5cFFBZXpBZz09

29 kwietnia /czwartek/ godz. 18:00

Link do spotkania na platformie Zoom: https://us04web.zoom.us/j/73972548116?pwd=ay9mU0ExQTdLeWswaUFLbEtpZnVNdz09

 

Centrum Inicjatyw Twórczych powstało z inicjatywy dyrektora Centrum Kultury i Sztuki Tomasza Hildebrandta. Jest przedsięwzięciem skierowanym do mieszkańców Tczewa zainteresowanych rozwojem kulturalno-społecznym w mieście. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnej i stworzenie warunków do rozwoju twórczego tkwiącego w mieszkańcach poprzez współpracę przy realizacji ich pomysłów oraz wspieranie nawiązywania sąsiedzkich relacji i aktywnego spędzania wolnego czasu w najbliższym otoczeniu.

W pierwszym etapie programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne przeprowadzamy badania na temat kultury w naszym mieście. Dzięki wypełnionym ankietom i spotkaniach z Państwem dowiemy się jakie są wasze oczekiwania dot. tczewskiej kultury. Następnie ogłosimy konkurs na Wasze kulturalne inicjatywy. Zachęcamy do wypełnienia ankiety online, dostępnej na stronie www.ckis.tczew.pl oraz profilu FB CKIS

W drugim etapie wyłonimy od 3 do 7 najlepszych inicjatyw, które pomysłodawcy, z naszą pomocą, będą realizować. Kwota jaką dysponujemy na ten cel to 22.000 zł, przyznana w ramach grantu na realizację zadania Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.

Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Tczewa – Mirosław Pobłocki.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”.

 

 

 

Zobacz także