Centrum Kultury i Sztuki zamknięte do 25 kwietnia • 19.04.2021

CKiS zamknięte do 25 kwietnia.png

Kochani,

w związku z kolejną falą pandemii i podjęciem kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu dla publiczności instytucji kultury.

Z przykrością informujemy, że wydarzenia zaplanowane do 25 kwietnia 2021 przez Centrum Kultury i Sztuki zostają odwołane lub przeniesione na inne terminy. O nowych terminach będziemy informowali na bieżąco na naszej stronie internetowej i profilu na Facebooku.

WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!!

Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data, bilety będzie można zwrócić.


INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:

  • Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl 
  • Osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl  . W mailu proszę także podać imię, nazwisko i numer konta bankowego, na który zostanie dokonany zwrot.

Zobacz także

15 kwietnia - KASA CKiS nieczynna

11.04.2022 - Uprzejmie informujemy, że dnia 15 kwietnia KASA Centrum Kultury i Sztuki będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy :-)...więcej »