Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej 2023/2024 - zapisz swoją klasę! • 07.09.2023

NHEF 2021 logo_tlo_rozowe_RGB.png

Zapraszamy szkoły oraz przedszkola na kolejny sezon Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej!

 

Szanowni Państwo, po małej awarii zapisy już są dostępne. Zapraszamy!

 

Zajęcia dla każdej z grup odbywać się będą raz w miesiącu od października 2023 do kwietnia 2024.

Zapisy w całej Polsce rozpoczną się 22 maja i potrwają do wyczerpania miejsc lub do początku października. Zgłaszać się można tylko przez stronę www.nhef.pl; wybierając oczywiście Tczew.

W sezonie 2023/2024 będziemy realizować edukację filmową dla przedszkolaków, dzieci z klas 1-3, dzieci z klas 4-6, a także młodzieży z klas 7-8 oraz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

W nowym sezonie zapraszamy na całkiem nowy cykl dla przedszkolaków „Poznajemy emocje”, zajęcia dla tej grupy – zgodnie z prośbą uczestników – odbywać się będą przez cały sezon we wtorki. Grupy z klas 1-3 zapraszamy na cykl „Filmowe podróże”, a grupy z klas 4-6 będą mogły wziąć udział w zajęciach w ramach cyklu „Kino współczesne”. Młodzież z klas 7 i 8  zapraszamy na cykl „Od oglądania do czytania - egzamin ósmoklasisty”, który może przydać się podczas przygotowań do pierwszego ważnego egzaminu w życiu każdego ucznia. W nowym roku szkolnym będziemy realizować również cykl, który powinien zainteresować osoby przygotowujące się do egzaminu dojrzałości – „Maturalne motywy w filmie i literaturze”.

W nowym sezonie bilety na seans kosztują 12 zł, karnet na cały sezon 72 zł (siedem spotkań).

Zapisy ruszają o godz. 12.00.

Szczegółowy program dostępny będzie na stronie www.nhef.pl 

Zapraszamy wszystkich młodych kinomanów!

Zobacz także

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej 2021/2022 - zapisz swoją klasę!

23.09.2021 - Drodzy Nauczyciele, od 17 maja będzie można zgłosić się do kolejnej edycji programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej....więcej »