UnderGramy Festiwal Muzyczny - konkurs dla zespołów • 29.06.2022

2022-undergramy-zglos-swoj-zespol-800x724_795x550.png

Scena czeka na Ciebie! Zgłoś się do udziału w Festiwalu Muzycznym UnderGramy!

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do udziału w Festiwalu Muzycznym „UnderGramy”, który odbędzie się 30 lipca 2022 roku w Parku za CKiS przy ul. Wyszyńskiego 10 w Tczewie.

"UnderGramy" jest konkursem przeznaczonym dla amatorskich, nieznanych szerszej publiczności grup muzycznych. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły prezentujące własne kompozycje. Pod pojęciem grupy amatorskiej rozumiemy band, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego, a muzyka nie jest jego głównym źródłem utrzymania. Zespoły mogą prezentować muzykę rockową, gitarową, akustyczną, reggae, eksperymentalną, punk, hard-core, metal itp.

Konkurs jest niepowtarzalną okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności przed profesjonalnym Jury i zdobyć atrakcyjne nagrody. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne, których łączna pula wyniesie 8.000 zł brutto (szczegóły w Regulaminie) do podziału według oceny Jury.

Zgłoszenie powinno zostać wysłane drogą elektroniczną (jlangowski@ckis.tczew.pl), dostarczone osobiście lub wysłane pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) na adres:

Centrum Kultury i Sztuki

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10

83-110 Tczew

Z dopiskiem „UnderGramy”

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 lipca 2022 r.

Regulamin UnderGramy - pobierz

Karta zgłoszenia UnderGramy - pobierz

 

Dodatkowo na scenie Undergramy wystąpią SPIĘTY  /ex- Lao Che/ i YANTRA. Bilety w cenie 28/35 zł dostępne są w kasie Centrum Kultury i Sztuki oraz na stronie internetowej ckis.interticket.pl

Osoba do kontaktu:

Jacek Langowski tel. 537-527-650, e-mail: jlangowski@ckis.tczew.pl