Metropolitalna Karta do Kultury - zniżki w CKiS

Od 6 grudnia 2017 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie można otrzymać Metropolitalną Kartę do Kultury.

Jest to bezpłatna karta biblioteczna, dostępna we wszystkich dziewięciu filiach tczewskiej książnicy, którą otrzyma każdy czytelnik. Na jej podstawie będzie można wypożyczać książki oraz korzystać z czytelni, nie tylko w Bibliotece Publicznej w Tczewie, ale również w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i czternastu innych instytucjach w województwie pomorskim.

Karta zapewnia także dostęp ze zniżkami do innych tczewskich placówek kulturalnych i będzie honorowana w Centrum Kultury i Sztuki (20 % rabatu na wydarzenia kulturalne organizowane przez CKiS) oraz Fabryce Sztuk (10% zniżki na warsztaty ceramiczne, spacery po mieście z licencjonowanym przewodnikiem), a także rójmiejskich muzeach, teatrach, kinach, kawiarniach, księgarniach, m.in. w Teatrze Muzycznym w Gdyni, Teatrze Wybrzeże, Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, Muzeum Narodowym w Gdańsku, Muzeum Emigracji w Gdyni, Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, i wielu innych. 

Lista wszystkich partnerów Karty do Kultury jest dostępna na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku – inicjatora, organizatora przedsięwzięcia

Karta do Kultury obowiązuje w następujących bibliotekach publicznych na terenie województwa pomorskiego: Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Redzie, Rumi, Wejherowie, Bolszewie, Pucku, Starogardzie Gdańskim, Bobowie, Trąbkach Wielkich, Luzinie, Kartuzach, Tczewie, Morzeszczynie, Przywidzu, Przodkowie i Helu. 

Przyjdź i odbierz swoją KARTĘ BIBLIOTECZNĄ – BILET DO KULTURY JEDNA KARTA – WIELE MOŻLIWOŚCI