Animacja

Zajęcia dla dzieci od lat 7 i młodzieży.

Warsztaty to wspaniała okazja, aby wypowiedzieć się w dynamicznym medium filmu.

Filmowcy-amatorzy poznają historię filmu animowanego, podstawy jego powstawania, nauczą się budować scenariusz i własnoręcznie wykonają scenografię i bohaterów. Na koniec animują wybraną przez siebie postać.

Informacje organizacyjne

Płatności

Za uczestnictwo w zajęciach obowiązuje ryczałtowa odpłatność miesięczna, płatna bezpośrednio w kasie z góry, do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca za zajęcia w następnym miesiącu.

W razie pytań proszimy o kontakt Anną Kruszynską, kierownikiem ds. edukacji kulturalnej lub z Dorotą Maciejewską, specjalistą ds. obsługi kasowej, kom. 534 989 340, e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl 

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Zapisy na warsztaty artystyczne przyjmowane są przez stronę:  https://www.strefazajec.pl/company/CKiS-w-Tczewie-id556.html 

Już dziś załóż konto na: https://www.strefazajec.pl/profile/login 

 

Anna Kruszyńska - kierownik ds. edukacji kulturalnej
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Instruktorzy

instruktor Robert Turło

Reżyser filmów animowanych, scenograf, scenarzysta, grafik. Urodził się w 1966 roku.
Absolwent architektury wnętrz Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom tej ostatniej uczelni uzyskał w 1998 roku na Wydziale Grafiki w Pracowni Filmu Animowanego u profesora Daniela Szczechury. Od 2002 współpracuje z Telewizyjnym Studiem Filmów Animowanych w Poznaniu, gdzie zrealizował między innymi kilkanaście animacji dziecięcych do serii "Baśnie i bajki polskie" oraz "Miś Fantazy". Wielokrotnie emitowane przez polskie telewizje animowane filmy dla dzieci z obu serii zostały zakupione również przez kilkadziesiąt stacji telewizyjnych na całym świecie i zdobyły liczne nagrody. W 2005 roku reżyser otrzymał Światowy Złoty Medal za film Lodowa góra w kategorii Programów dla Dzieci przyznany przez Jury 47th The New York Festivals, Television Programming & Promotion. Jego filmy zostały także czterokrotnie uhonorowane Srebrną Kreską za najlepszy film animowany dla dzieci na Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA w Krakowie.

instruktor Dawid Klein

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Pasjonat nowych technologii i animacji. Doświadczony w pracy z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Twórca projektów sceniczno-multimedialnych w ramach m.in. Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.