Taniec towarzyski

Zajęcia dla dzieci od 5 lat, młodzieży i dorosłych.

Taniec to sposób na życie, to odkrywanie i wyrażanie samego siebie. Uczestnicy szybko odczują radość płynącą z rozwijania swoich talentów tanecznych pod wprawnym okiem instruktorów.

Podczas zajęć uczestnicy poznają kroki dziesięciu tańców towarzyskich – a zdrowie, pozytywną energię i dobre samopoczucie dostaną gratis!

Informacje organizacyjne

Płatności

Za uczestnictwo w zajęciach obowiązuje ryczałtowa odpłatność miesięczna, płatna bezpośrednio w kasie lub przez stronę ckis.interticket.pl z góry, do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca za zajęcia w następnym miesiącu.

Kup karnet na warsztaty: https://warsztaty-ckis.interticket.pl/  

W razie pytań proszimy o kontakt Anną Kruszynską, kierownikiem ds. edukacji kulturalnej lub z Dorotą Maciejewską, specjalistą ds. obsługi kasowej, kom. 534 989 340, e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl 

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Anna Kruszyńska - kierownik ds. edukacji kulturalnej
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Zajęcia organizowane przy współpracy z Tanecznym Klubem Sportowym Takt Tczew
Regulamin uczestnictwa w zajęciach artystycznych organizowanych przez CKIS w roku szkolnym 2020/2021 Pobierz
Zarządzenie nr 18/20 Dyrektoria CKIS w sprawie przywrócenia działalności edukacyjnej CKiS w związku z obowiązującym stanem epidemii Pobierz
Harmonogram zajęć Pobierz

Instruktor

instruktor Michał Pastewski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, instruktor tańca i dyplomowany trener tańca sportowego, tancerz klasy mistrzowskiej. W swojej karierze tanecznej wielokrotnie zdobywa medale Mistrzostw Okręgu Pomorskiego i ogólnopolskich turniejów tańca, a także był finalistą turniejów z cyklu GranPrix Polski. Jako instruktor i trener tańca, od 2006 roku prowadzi zarówno kursy tańca, jak i szkoli pary turniejowe w trójmiejskich klubach i szkołach tańca.