NOWA DATA |KABARET CZESUAF w nowym programie „Przyjęcie” • 11.09.2021, 16:00

Kabaret Czesuaf - zmiana terminu.jpg

Aktualizacja 12.04.2021

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie informuje, że WYSTĘP KABARETU CZESUAF z nowym programem „PRZYJĘCIE”, który miał odbyć się 8 maja 2021, zostaje przeniesiony na 11 września 2021 godz. 16.00.
 

WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!!

Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data, bilety będzie można zwrócić.

 


INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:

 • Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl 
 • Osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl  . W mailu proszę także podać imię, nazwisko i numer konta bankowego, na który zostanie dokonany zwrot.

Przepraszamy za komplikacje i do zobaczenia niebawem!

-------------

Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem!

„Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu.

Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

 

Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Co, gdzie, kiedy?

 • NOWA DATA |KABARET CZESUAF w nowym programie „Przyjęcie”
 • Co? Kabaret
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  11.09.2021, 16:00
  Sala widowiskowa CKiS
  Bilety: 50 zł
 • KUP BILET ON-LINE
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 10.00 - 15.00
  Śr: 10.00 - 15.00
  Cz: 10.00 - 15.00
  Pt: 10.00 - 15.00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl

Zobacz także Więcej »

Galerie wydarzeńWięcej »