ODWOŁANE |Poranek Filmowy – projekcja filmu „Wiking Tappi cz.3” • 16.05.2021, 11:00

wiking tappi cz.3.jpg

Zapraszamy na Poranki Filmowe! Ruszamy z nowymi propozycjami dla najmłodszych widzów.

W programie poranków znalazły się filmy zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci w wieku szkolnym. Będzie można obejrzeć najciekawsze dziecięce kino skandynawskie, a także zrealizowane w Polsce przygody Wikinga Tappiego.

Program Poranków to filmy animowane i filmy aktorskie, w nowym sezonie nie zabraknie bohaterów, których znacie z książek i seansów kinowych, jak np. Lassego i Maję oraz Pettsona i Findusa, którzy rozpoczną cały cykl filmem pt. „Pettson i Findus wielka wyprowadzka”.


UWAGA - Wydarzenia realizowane będą w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym.

 

"Wiking Tappi" cz.3

kategoria wiekowa 4+

 Odc. 10 - BITWA O SZEPCZĄCY LAS, reż. Marcin Podolec, Kacper Zamarło, 2018

Szepczący Las jest w wielkim niebezpieczeństwie! Nadciąga armia goblinów, której towarzyszy czarownica. Tappi i inni mieszkańcy lasu szykują się do obrony. A najlepszą bronią nie jest siła, lecz… spryt!

 Odc. 11 - KIEPSKI PORANEK OLBRZYMA GRZMOCICHA, reż. Ł. Kacprowicz, 2018

Pewnego dnia podczas porannego spaceru Tappi z Chichotkiem spotykają wpadających znienacka do rzeki Gburka i Pasibrzucha. Zaskoczeni wyciągają ich z wody i dowiadują się, że przyczyną porannego lotu był wzburzony Olbrzym Grzmocich. Jak się o kazuje stracił on swoją magiczną misę. Tappi iChichotek czym prędzej muszą odzyskać zaginiony przedmiot, ponieważ Grzmocich ze smutku zaczął niszczyć góry, co ostatecznie może wywołać lawinę, która zniszczy cały Szepczący Las.

 Odc. 12 - LEŚNA PUŁAPKA, reż. M. Graj, 2019

Ach, te gobliny! Znowu rozrabiają! Tym razem zawłaszczyły kawałek lasu i każą sobie płacić za wstęp! Żądają od Tappiego tortu, który niesie swojej babci. Czy wikingowi i reniferowi Chichotkowki uda się wyjść z tarapatów cało?

 Odc. 13 - TALENTY TAPPIEGO, reż. T. Moult – Milewska, 2019

Tappi i Chichotek wędrują po Szepczącym Lesie kiedy Paplak informuje ich, że w karczmie Bollego zaczyna się konkurs na najlepszą bajkę. Przyjaciele spieszą się na konkurs i postanawiają wrócić skrótem. Po drodze spotyka ich przeszkoda: muszą przejść przez most, którego pilnuje strażnik – troll Chrapak. Ten żąda, aby podróżni go rozbawili, ale nic go w pełni nie zadowala! Jak poradzą sobie Tappi i Chichotek?

Co, gdzie, kiedy?

 • ODWOŁANE |Poranek Filmowy – projekcja filmu „Wiking Tappi cz.3”
 • Co? Poranek filmowy
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  16.05.2021, 11:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 10.00 - 15.00
  Śr: 10.00 - 15.00
  Cz: 10.00 - 15.00
  Pt: 10.00 - 15.00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl

Zobacz także Więcej »

Galerie wydarzeńWięcej »