ODWOŁANE |Sławek Uniatowski „The Best Off II” - koncert • 26.03.2023, 16:00

SŁĄWEK UNIATOWSKI - KONCERT ODWOŁANY.jpg

AKTUALIZACJA 6.02.2023

Informacja od organizatora koncertu:

Koncert Sławka Uniatowskiego, który miał się odbyć 26 marca 2023r. został odwołany.

Posiadaczy biletów prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorem – Sceną Konesera (sprawy@scenakonesera.pl) lub z Centrum Kultury i Sztuki– w przypadku zakupu biletów w kasie CKIS. Osoby, które zakupiły bilety przez system biletowy  CKIS - ckis.interticket.pl automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy.

Przepraszamy za zmieszanie.

***

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami jego największych muzycznych idoli - Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy. Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Metamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Sławek Uniatowski

Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego - Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Céline Dion czy Michaelem Bublé. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.

 

Organizator koncertu: Scena Konesera Sp. z o.o.

Co, gdzie, kiedy?

 • ODWOŁANE |Sławek Uniatowski „The Best Off II” - koncert
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  26.03.2023, 18:30
  26.03.2023, 16:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl