„… to był maj…” FORMACJA 22 ‒ koncert • 29.04.2023, 18:00

To był maj - Formacja - logosy.png

PRZEDSPRZEDAŻ: PIERWSZE 50 BILETÓW Z KODEM PROMOCYJNYM "FORMACJA22" W CENIE 89 ZŁ. 

 

Kto wczesną wiosną nie wspominał młodzieńczych porywów serca? Komu zakochanie nie dawało spać? Kto nie marzył o miłości? Kto nie zakwitał dzięki niej?

„… to był maj…” ‒ koncert o miłości (nie tylko w romantycznym wydaniu) jest projektem orkiestry symfoniczno-elektronicznej „FORMACJA 22”, która za cel postawiła sobie  tworzenie widowisk muzycznych odbiegających od tradycyjnych koncertów muzyki poważnej.

Repertuar dobranych utworów pochodzi z mieszanki stylów muzycznych: muzyka klasyczna, filmowa, polskie i zagraniczne utwory popkulturowe, a wszystko to w zaskakujących i nieoczywistych aranżacjach.

Podczas koncertu publiczność zobaczy dedykowane do utworów wizualizacje oraz wiele elementów scenografii w pełnej oprawie oświetleniowej. Artyści zaprezentują wiele niespodziewanych zwrotów akcji, a odbiorcy zaproszeni zostaną do interaktywnego uczestniczenia w widowisku.

 

Skład FORMACJI22 to muzycy-absolwenci uczelni muzycznych, chór oraz towarzyszący im zespół Techniczny. Orkiestra będzie czasem wzruszać, czasem rozśmieszać, ale przede wszystkim wyzwalać w słuchaczach ważne obszary wrażliwości na dźwięk, obraz i wszelkie przejawy artystycznych działań.

FORMACJA22, która w swoich szeregach ma młode gwiazdy muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej, takie jak Weronika Kulpa, Marika Staszewska, Jakub Klemensiewicz czy Paweł Witulski. Unikalna mieszanka stylów muzycznych, kreatywnych aranżacji i nieszablonowego spojrzenia na artystyczny performance, przypomina, że muzyka jest potężnym, uniwersalnym i jednoczącym językiem, którego należy doświadczać i który warto celebrować. Jest językiem, który nas wszystkich wzmacnia.

 

Solistką podczas koncert „… to był maj…” będzie SYLWIA RÓŻYCKA – aktorka scen muzycznych oraz dramatycznych. Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w 2006 roku w spektaklu "FOOTLOOSE" w reżyserii Macieja Korwina. Następnie była związana z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni i z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym w Koszalinie. W 2008 roku zaproponowano jej współpracę z Teatrem Polskim w Szczecinie, z którym jest związana do dziś. Współpracuje również z Teatrem Muzycznym ROMA oraz Operą na Zamku w Szczecinie. W roku 2017 oraz w 2021 została laureatką nagrody teatralnej Bursztynowy Pierścień dla najlepszego aktora w sezonie. O jej kunszcie i wybitnym talencie wokalnym będą mogli się Państwo przekonać już wkrótce.

Warto dołączyć do nas w wiosenny wieczór, by stać się częścią wyjątkowego przedsięwzięcia i cieszyć się pięknem muzycznej harmonii!

  

FORMACJA22 - to niepowtarzalny projekt muzyczny na polskiej scenie kulturalnej.

Idea powołania naszego składu powstała z potrzeby podzielenia się alternatywnym spojrzeniem na łączenie stylów i form muzycznych. Nieskończona ilość dźwięków i ich interpretacji pozwala na wykreowanie kolejnej nieskończoności sposobów wyrażania muzyki.

Nasze doświadczenie doprowadziło nas do momentu i miejsca, w których uznaliśmy, że co najmniej warto podzielić się naszym spojrzeniem z Wami. Każdy z członków naszej formacji ma bogate doświadczenie, które bezpośrednio wpływa na wysoką jakość artystyczną produkowanych wydarzeń.

Projekt zawiązał się w 2022 roku w Sopocie, a grupa która się wtedy uformowała liczyła 22 osoby i instrumenty. Liczba 22 jest wdzięcznym, liczebnym określeniem początku naszej idei i zarazem punktem wyjściowym do realizacji nowych i nieszablonowych pomysłów muzycznych.

 

#formacja22rocks

 

ORGANIZATOR: 50EVENTS.PL

Co, gdzie, kiedy?

 • „… to był maj…” FORMACJA 22 ‒ koncert
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  29.04.2023, 18:00
  Sala widowiskowa CKiS
  Przedsprzedaż: PIERWSZE 50 BILETÓW Z KODEM PROMOCYJNYM "FORMACJA22" W CENIE 89 zł.
  Potem: 99 zł.


  Dodaj do kalendarza Google
 • KUP BILET ON-LINE
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl