Wyniki Konkursu Plastycznego dla uczniów kl.1-6 szkół podstawowych /Artystyczne Ferie w CKiS • 23.02.2024

Artystyczne Ferie 2024 - grafika WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO.png

Podczas ferii zimowych ogłosiliśmy Konkurs Plastyczny pt. „Przez morza i oceany”. Bardzo się cieszymy, że udało Wam się stworzyć wiele pięknych prac, pokazujących podwodne życie i niesamowitą florę, faunę oraz syrenki i inne bajkowe stworzenia, zamieszkujące głębiny mórz i oceanów.

Jury, w składzie Kamila Gillmeister (Fabryka Sztuk), Barbara Jackiewicz (Radio Tczew i Telewizja TeTka) oraz Joanna Czarnecka (Centrum Kultury i Sztuki), podczas obrad w dn. 22.02.2024, miało bardzo trudne zadanie. Wybranie tylko trzech prac w kategorii klas 1-3 oraz trzech prac w kategorii 4-6 było prawie niemożliwe, ale konieczne.

W kategorii klasy 1-3 Jury przyznało następujące nagrody:

1 miejsce – Juliusz Kulas

2 miejsce – Izabela Saez Czapiewska

3 miejsce – Zofia Serkowska

 

W kategorii klasy 4-6 Jury przyznało następujące nagrody:

1 miejsce – Franciszek Goliński

2 miejsce – Nadia Rykała

3 miejsce – Paulina Duszak

 

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za fantastyczne pomysły, przelanie wyobraźni na papier oraz dużą kreatywność. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Nagrodzonych zapraszamy do odbioru nagród rzeczowych od poniedziałku, 26 lutego. Odbiór nagród w godzinach od 10 do 19 w portierni Centrum Kultury i Sztuki.

 

Kochani na koniec ważna uwaga – prosimy o czytanie regulaminu, gdyż część pięknych prac, którą dostaliśmy na konkurs nie spełniała wymogów tj. była w małym formacie w związku z powyższym Jury tych prac nie oceniało.

Zobacz także