Dom Wariatów – spektakl / Bałtycki Teatr Różnorodności • 15.06.2024, 18:00

image.png

Zapraszamy na “Dom wariatów”, czyli na spektakl, w którym poznacie dalsze losy Nadii z “Boeing Boeing” i “Pomocy domowej”.

Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na nowy start. Pora w końcu znaleźć porządnego pracodawcę, bo przecież ile można użerać się ze zdradami małżeńskimi. Jak to zwykle bywa – pod latarnią jest najciemniej, dlatego mieszkanie Weroniki – z zawodu psychiatry i jej męża Krzysztofa – psychologa, szybko okazuje się… istnym “domem wariatów”. Nie dość, że Nadia, to znaczy Narcyza, miała już okazję z Krzysztofem współpracować i czasy te wspomina, mówiąc najoględniej – z dużą dozą niechęci, to jeszcze znowu ma ręce pełne roboty! Bo jak tu znaleźć chwilę wytchnienia, kiedy Daniel – pacjent Weroniki, a tak naprawdę kochanek, nie może spotkać Krzysztofa, z kolei Weronika też warto, żeby przypadkiem nie natknęła się na… kochankę męża. Nie pozostaje zatem nic innego, jak wykorzystać narzędzia współczesnej  psychiatrii.

Kto cierpi na urojenia, a kto słyszy głosy? Kto jest kochankiem, kto mężem, a kto pacjentem? A może wszystkim po prostu przydałaby się terapia pod czujnym okiem pomocy domowej? Przekonajcie się sami!

 

OBSADA:

Nadia vel Narcyza: Sylwia Ogryzek

Weronika: Julia Ostaszewska

Krzysztof: Piotr Rogalski

Madzia: Iza Morawska

Daniel: Jakub Gaweł

 

Co, gdzie, kiedy?

 • Dom Wariatów – spektakl / Bałtycki Teatr Różnorodności
 • Co? Spektakl
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  15.06.2024, 18:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl