Wyniki konkursu plastycznego "Plakat Filmowy" • 28.11.2023

Plakat filmowy - konkurs - wyniki.png

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zorganizowało konkurs plastyczny na plakat filmowy. Dwudziestu uczniów klas 4 -6 stworzyło plakat do swojej ulubionej ekranizacji.

Komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli kultury i mediów, odegrała kluczową rolę w wyborze zwycięzców. Przewodniczącą Jury była Kamila Gillmeister, reprezentująca Fabrykę Sztuk. Wraz z nią Barbara Jackiewicz, ceniona dziennikarka Radia Tczew i Telewizji TeTka, oraz Jacek Langowski – sekretarz, przedstawiciel Centrum Kultury i Sztuki, tworzyli zespół oceniający prace uczestników. Komisja miała nie lada wyzwanie, ponieważ prace prezentowały wysoki poziom artystyczny młodych twórców.

Po starannej analizie konkursowych plakatów, komisja postanowiła przyznać następujące nagrody:

  • I miejsce: Helena Rudko / klasa VI
  • II miejsce: Joanna Zalewska / klasa IV
  • III miejsce: Maja Górska / klasy VI

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, które będzie można odbierać od środy, 6 grudnia w portierni Centrum Kultury i Sztuki, w godz. 10.00-19.00.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swojego talentu artystycznego. Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.

Zobacz także