Teatr

Konstanty Stanisławski – wybitny rosyjski reżyser, aktor  powiedział „(…) Mniej teatr w sobie”. Z kolei Jerzy Grotowski (polski reżyser teatralny, teoretyk teatru) dodałby, iż aktorstwo to przełamywanie własnych barier, ograniczeń, lęków. Opanowanie warsztatu aktorskiego polega na wsłuchiwaniu się w siebie  - w taki sposób, aby bez skrępowania móc wyrażać emocje poprzez ruch, słowo, budowanie relacji z partnerem na scenie.

Teatr to przygoda z własną wyobraźnią, która jest nieograniczona poprzez spotkanie z postacią – którą trzeba poznać, zrozumieć, a czasem się z nią pokłócić.

Zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału w zajęciach teatralnych, które otworzą przed Wami świat niezwykłych przeżyć i doświadczeń.

Warsztaty teatralne to doskonała zabawa i sposób na zdobycie pewności siebie. Podczas warsztatów wspólnie tworzony jest autorski scenariusz, który później zostaje wystawiony na scenie. Podczas zajęć uczestnicy pracują nas dykcją, komunikatywnością i interpretacją utworów.

Zdobywane są także umiejętności konferansjerskie, które przydają się podczas występów publicznych.

Informacje organizacyjne

Płatności

Informujemy o możliwości płatności za warsztaty, odbywające się w CKiS, przelewem na konto bankowe.

Numer konta CKiS: 63 1240 1242 1111 0010 0222 8281. W tytule przelewu prosimy o wpisanie:

  1. Imię i nazwisko uczestnika
  2. nazwa warsztatów (w przypadku płatności zbiorczej za różne warsztaty, prosimy o rozbicie kwot na odpowiednie warsztaty)
  3. za m-c.........

Termin płatności: z góry do 15 dnia każdego miesiąca.

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Anna Kruszyńska - koordynator warsztatów artystycznych
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Harmonogram zajęć Pobierz
Regulamin działania warsztatów edukacji artystycznej - cennik, umowa warsztatowa Pobierz

Instruktor

instruktor mgr Malwina Tkaczyk

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, dyplomowana animatorka społeczna, magister pedagogiki społecznej, absolwentka studium teatralnego dla reżyserów i animatorów kultury przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, absolwentka warsztatów aktorskich Polskiego Teatru w Moskwie, absolwentka kursu aktorskiego na Akademii Sztuk Scenicznych w Poznaniu, autorka publikacji naukowych o wychowawczej roli teatru, prowadząca liczne warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, seniorów, aktorka scen niezależnych.