Instrumenty klawiszowe

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno dla początkujących jak i osób chcących doskonalić swoje umiejętności gry na pianinie i keybordzie.

Prowadzone są w trybie indywidualnym.

Program nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz własnych wymagań, dowolnie modyfikowany. Możliwość przerabiania programu szkoły muzycznej oraz autorskie programy nauczania.

Bez egzaminów i stresów. Wystarczą uzdolnienia muzyczne i chęci.

Informacje organizacyjne

Płatności

Za uczestnictwo w zajęciach obowiązuje ryczałtowa odpłatność miesięczna, płatna bezpośrednio w kasie lub przez stronę ckis.interticket.pl z góry, do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca za zajęcia w następnym miesiącu.

Kup karnet na warsztaty: https://warsztaty-ckis.interticket.pl/  

W razie pytań proszimy o kontakt Anną Kruszynską, kkierownikiem ds. edukacji kulturalnej lub z Dorotą Maciejewską, specjalistą ds. obsługi kasowej, kom. 534 989 340, e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl 

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Anna Kruszyńska - kierownik ds. edukacji kulturalnej 
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Regulamin uczestnictwa w zajęciach artystycznych organizowanych przez CKIS w roku szkolnym 2021/22 Pobierz
Harmonogram warsztatów 2021/22 Pobierz

Instruktorzy

Kacper Kłosiński

Dyrygent, pianista, wokalista, organizator życia muzycznego. Przygodę z muzyką zaczął w wieku 5 lat od gry na fortepianie i kontynuował ją aż do studiów muzycznych na wydziale Dyrygentury Chóralnej u prof. Marka Rocławskiego oraz Dyrygentury Symfoniczno-operowej u prof. Wojciecha Rajskiego. Od lat związany z trójmiejską sceną muzyczną, gdzie współpracował z zespołami takimi jak: Cappella Gedanensis, Goldberg Baroque Ensemble, Chór 441hz, Chór Kameralny Gdańskiej Akademii muzycznej czy Chór Tutti e Solo. Od 2013r zatrudniony w Polskim Chórze Kameralnym Schola Cantorum Gedanensis na stanowisku Solisty-Wokalisty, zespół ten należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Z zespołem tym koncertował w wielu krajach, m.in. Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii i Holandia, nagrał 22 wydawnictwa płytowe oraz brał udział w ponad 200 koncertach i wydarzeniach kulturalnych.