Gitara

Zajęcia gitarowe przeznaczone są dla dzieci od lat 7 oraz młodzieży, zarówno początkującej jak i chcącej wzbogacić swój warsztat.

Nauka nie ogranicza się tylko do techniki gry na gitarze, ale uczestnicy uczą się również rytmiki, budowania własnych tematów, gry klasycznej i rytmicznej, gry solo i w grupie.

Grupy zaawansowane same tworzą kompozycję i układają teksty piosenek.

Praca z instruktorem pozwala na przygotowanie do występów na scenie, uczy przełamywać tremę i strach.

Informacje organizacyjne

Płatności

Informujemy o możliwości płatności za warsztaty, odbywające się w CKiS, przelewem na konto bankowe.

Numer konta CKiS: 63 1240 1242 1111 0010 0222 8281. W tytule przelewu prosimy o wpisanie:

  1. Imię i nazwisko uczestnika
  2. nazwa warsztatów (w przypadku płatności zbiorczej za różne warsztaty, prosimy o rozbicie kwot na odpowiednie warsztaty)
  3. za m-c.........

Termin płatności: z góry do 15 dnia każdego miesiąca.

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Anna Kruszyńska - koordynator warsztatów artystycznych
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Regulamin działania warsztatów edukacji artystycznej - cennik, umowa warsztatowa Pobierz
Harmonogram zajęć Pobierz
Zmiany w Regulaminie warsztatów Pobierz

Instruktorzy

instruktor Bartosz Paprot

W 2014r. z ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnych- specjalność gitara klasyczna w klasie prof. Jana Paterka. Odbył staż asystencji przygotowujący do podjęcia obowiązków nauczyciela akademickiego. Pobierał lekcje u takich mistrzów jak: Manuel Barrueco, Jeremy Jouve, Roman Wiazovsky, Fabio Zanon, Scott Tennant, Wiliam Kanengiser, prof. Carlo Marchione i Marcin Dylla. Jest laureatem wielu konkursów gitarowych, które odbywały się w Polce oraz za granicą m. in. I miejsce na Międzynarodowym Konkursie gitarowym ,,PREMIO ACCADEMIA” w RZYMIE w 2013 roku oraz III miejsce na Międzynarodowym Konkursie w Wilnie w 2013 r.

instruktor Wojciech Lipka

Muzyk i pedagog. Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Edukacji Muzycznej w klasie gitary na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od dziecka pasjonuje się muzyką. Swoją edukację muzyczną rozpoczął w wieku 9 lat w Państwowej Szkole Muzycznej w Tczewie. Do dziś aktywnie udziela się na tczewskiej scenie muzycznej, koncertując i zasilając szeregi zespołów muzycznych. Na co dzień jest nauczycielem muzyki w przedszkolach i szkołach podstawowych. Jego uczniowie są laureatami wielu konkursów muzycznych dla dzieci i młodzieży. Od 3 lat współpracuje z CKiS w Tczewie na stanowisku instruktora gitary”.