Hip-hop

Zajęcia dla dzieci od lat 5, młodzieży i dorosłych.

Hip-hop to inspiracja, energia i styl życia. Na zajęciach wprowadzamy uczestników w techniki tańca – rozwijamy motorykę ciała, muzykalność, pamięć ruchową i choreografię.

Nasze warsztaty to nie tylko hobby, ale i możliwość wstąpienia do profesjonalnych grup tanecznych.

Informacje organizacyjne

Płatności

Informujemy o możliwości płatności za warsztaty, odbywające się w CKiS, przelewem na konto bankowe.

Numer konta CKiS: 63 1240 1242 1111 0010 0222 8281. W tytule przelewu prosimy o wpisanie:

  1. Imię i nazwisko uczestnika
  2. nazwa warsztatów (w przypadku płatności zbiorczej za różne warsztaty, prosimy o rozbicie kwot na odpowiednie warsztaty)
  3. za m-c.........

Termin płatności: z góry do 15 dnia każdego miesiąca.

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Anna Kruszyńska - koordynator warsztatów artystycznych
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Instruktor

instruktor Barbara Kazimierczyk

Tancerka, instruktorka, dyplomowany pedagog tańca, absolwentka Choreografii i Technik Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od dziecka jej pasją był taniec, układanie choreografii i występy sceniczne. Rozwój swojej pasji i decyzję o związaniu z nią przyszłości zawdzięcza grupie FM'98 (od 2010 SDF Crew) z Malborka, z którą zdobywała nagrody,
doświadczenie i wiedzę na temat kultury hip hop. Dziś rozwija się wszechstronnie w obszarze tańca współczesnego, jazzowego, improwizacji i kontakt-improwizacji oraz oczywiście stylów street dance, przede wszystkim hip hop i house. Ta różnorodność ruchu pozwala na znalezienie wspólnego tanecznego języka z osobami w każdym wieku: od przedszkolaków, przez nastolatków do dorosłych osób. Na swojej tanecznej drodze miała okazję współpracować z grupą Skład (hip hop theatre, Łódź), grupą KIJO (t. współczesny i kontakt-improwizacja, Łódź), tańczyć w wielu spektaklach tanecznych polskich choreografów, tworzyć jako choreograf dla SDF i SDF Young (hip hop, Malbork), współtworzyć wydarzenia taneczne takie jak Europejskie Dni Tańca w Malborku i FRU Festiwal w Łodzi, sędziować na wielu tanecznych eventach, tworzyć warsztaty i obozy taneczne dla dzieci i młodzieży. W swoich zajęciach stara się wydobyć z uczestników radość z ruchu, umiejętność działania w grupie, ale też rozwinąć sprawność fizyczną, zdolność koncentracji i muzykalność.

Wydarzenia Więcej »

Aktualności Więcej »

Warsztaty instrumentów klawiszowych - nowy instruktor

27.06.2019 - Szanowni Państwo, przedstawiamy Wam nowego instruktora Warsztatów instrumentów klawiszowych - Marcin Maliszewski....więcej »

Ogólnopolski Konkurs Plastycznym "!VLEPKA!* NIEPODLEGŁOŚCI" - sukcesy warsztatów plastycznych CKiS

28.05.2019 - Miło nam poinformować Państwa o tym, że uczestnicy naszych warsztatów plastycznych otrzymali wyróżnienia i nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym !VLEPKA!* NIEPODLEGŁOŚCI na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. ...więcej »

Płyta Chóru Dziecięco-Młodzieżowego PASSIONATKA już w sprzedaży

27.05.2019 - Oddajemy w Państwa ręce pierwszą płytę Chóru Dziecięco-Młodzieżowego PASSIONATKA pt. Dookoła świata. Jednocześnie życzymy radości z muzycznej podróży, w którą Was zabierze :)...więcej »