Hip-hop

Zajęcia dla dzieci od lat 5, młodzieży i dorosłych.

Hip-hop to inspiracja, energia i styl życia. Na zajęciach wprowadzamy uczestników w techniki tańca – rozwijamy motorykę ciała, muzykalność, pamięć ruchową i choreografię.

Nasze warsztaty to nie tylko hobby, ale i możliwość wstąpienia do profesjonalnych grup tanecznych.

Informacje organizacyjne

Płatności

Za uczestnictwo w zajęciach obowiązuje ryczałtowa odpłatność miesięczna, płatna bezpośrednio w kasie lub przez stronę ckis.interticket.pl z góry, do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca za zajęcia w następnym miesiącu.

Kup karnet na warsztaty: https://warsztaty-ckis.interticket.pl/  

W razie pytań proszimy o kontakt Anną Kruszynską, kierownik ds. edukacji kulturalnej  lub z Dorotą Maciejewską, specjalistą ds. obsługi kasowej, kom. 534 989 340, e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl 

Zapisy i kontakt ws. warsztatów

Anna Kruszyńska - kierownik ds. edukacji kulturalnej
pokój nr 3, tel. 58/531 07 07 wew. 33, kom. 535-263-757, e-mail: akruszynska@ckis.tczew.pl

Regulamin uczestnictwa w zajęciach artystycznych organizowanych przez CKIS w roku szkolnym 2021/22 Pobierz
Harmonogram warsztatów 2021/22 Pobierz

Instruktor

instruktor Barbara Kazimierczyk

Tancerka, instruktorka, dyplomowany pedagog tańca, absolwentka Choreografii i Technik Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od dziecka jej pasją był taniec, układanie choreografii i występy sceniczne. Rozwój swojej pasji i decyzję o związaniu z nią przyszłości zawdzięcza grupie FM'98 (od 2010 SDF Crew) z Malborka, z którą zdobywała nagrody,
doświadczenie i wiedzę na temat kultury hip hop. Dziś rozwija się wszechstronnie w obszarze tańca współczesnego, jazzowego, improwizacji i kontakt-improwizacji oraz oczywiście stylów street dance, przede wszystkim hip hop i house. Ta różnorodność ruchu pozwala na znalezienie wspólnego tanecznego języka z osobami w każdym wieku: od przedszkolaków, przez nastolatków do dorosłych osób. Na swojej tanecznej drodze miała okazję współpracować z grupą Skład (hip hop theatre, Łódź), grupą KIJO (t. współczesny i kontakt-improwizacja, Łódź), tańczyć w wielu spektaklach tanecznych polskich choreografów, tworzyć jako choreograf dla SDF i SDF Young (hip hop, Malbork), współtworzyć wydarzenia taneczne takie jak Europejskie Dni Tańca w Malborku i FRU Festiwal w Łodzi, sędziować na wielu tanecznych eventach, tworzyć warsztaty i obozy taneczne dla dzieci i młodzieży. W swoich zajęciach stara się wydobyć z uczestników radość z ruchu, umiejętność działania w grupie, ale też rozwinąć sprawność fizyczną, zdolność koncentracji i muzykalność.

PIOTR "PITER" BIAŁOBRZESKI

Absolwent Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi na wydziale „TANIEC" – kierunek PEDAGOGIKA TAŃCA - LICENCJAT
Swój pierwszy debiut miał w wieku 6 lat, biorąc udział w spektaklu baletowym „Dziadek do Orzechów" razem z tancerzami Opery Bałtyckiej.
Przez 6 lat tańczył w zespole „Czoko – Blitz Crew" gdzie swoje umiejętności rozwijał pod okiem instruktorki Pani Agnieszki Humięckiej w Domu Sztuki Gdańskiego Archipelagu Kultury. Tancerz w speklaklu „Life after life" w Gdańsku. Tancerz – rola „księcia" w spektaklu „Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków" – Filharmonia Kaszubska w Wejherowie.
Aby poszerzyć swoje umiejętności taneczne, szkolił się na warsztatach u takich instruktorów i choreografów jak : Anna Śmiganowska, Bartek Kobeszko, Paweł Płoski, Wessley Messias, Zbyszek Zasada junior, Romeo Ballayan Freedom, Jacek Suchiński, Jakub Gręda, Brian Puspos, Ian Eastwood, Lando Wilkins, Gabriel Francisco,Salah, Lyle Beniga, Kyle Hanagami, Willdabeast Adams.
Tańczy głównie takie techniki jak: hip hop. house, LA style, breakdance, pooping, looking. Instruktor hip hop oraz juror na Międzynarodowym Festiwalu Tańca „Muszelki Wigier" 2015, 2016, 2017