Jezioro Łabędzie - Balet do muzyki Piotra Czajkowskiego • 07.04.2017, 19:00

IMG_1327.JPG

Tradycja wytańczona z wielką klasą(...) to motto światowego PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET, który już w miesiącu kwietniu po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje największy kunszt klasycznego piękna w spektaklu baletowym "Jezioro łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny i wszystkich, którzy kochają taniec w najlepszym wykonaniu do udziału w tym niezwyklym wydarzeniu. 

Jezioro Łabędzie to fenomen w historii baletu niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.