Kłopoty małżeńskie - spektakl • 12.11.2018, 18:00

Kłopoty małżeńskie.png

Projekt Wojny Domowe – Akademia Kłótni Małżeńskiej

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na komedię Mariusza Więcka i Jerzego Wójcickiego pt: Kłopoty małżeńskie.

To komedia napisana na dwójkę aktorów składająca hołd tym, którzy nie bacząc na trudy codziennego życia, mają odwagę wstąpić w związek małżeński, co często wiąże się z niekończącymi się wyrzeczeniami i emocjonalnymi kryzysami. Czym jest kamień filozoficzny, który sprawia, że ludzie chcą być razem? O co naprawdę kłócimy się, kiedy kłócimy się o niepościelone łóżko?

Spektakl prezentowany będzie w ramach Projektu „Wojny domowe – Akademia Kłótni małżeńskiej”, którego drugą integralną częścią będzie dyskusja moderowana z udziałem ekspertów w dziedzinie psychologii – Renatą Gehrke i Agnieszką Kamińską. Podczas tej rozmowy eksperci przybliżą sposoby na uczciwą, konstruktywną kłótnię, wezmą pod lupę bohaterów spektaklu, przedstawią emocjonalną dynamikę związku i pomogą zrozumieć co pomaga, a co utrudnia w byciu razem. Połączenie tych dwóch elementów jest innowacyjną metodą połączenia sztuki, rozrywki oraz edukacji psychologicznej…

Gwarantowany humor i dobra zabawa!

Wydarzenie Wojny Domowe- Akademia Kłótni Małżeńskiej jest w całości finansowany przez Fundusz Sprawiedliwości , którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

 

Co zrobić by obejrzeć ten niecodzienny spektakl?

Wystarczy zalogować się na stronę www.serwismalzenski.pl, wejść w SPEKTAKL, następnie miejscowość Tczew, wypełnić oznaczone pola.

Uwaga!  Liczba wejściówek ograniczona!

Co, gdzie, kiedy?

 • Kłopoty małżeńskie - spektakl
 • Co? Spektakl
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  12.11.2018, 18:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 10:00 - 15:00
  Śr: 12:00 - 18:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 12:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godz. przed wydarzeniem