„Muzyk(uj) bez ograniczeń” – Muzyczne Zaduszki • 30.10.2021, 18:00

2021-10-30 Zaduszki muzyczne grafika Muzykuj bez ograniczeń.jpg

Projekt „Muzyk(uj) bez ograniczeń!” skierowany jest do grupy artystów - amatorów 30+, 40+, 50+, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym naszego miasta.Celem działania jest skupienie grupy muzyków, którzy dzięki warsztatom wokalnym i instrumentalnym, będą mogli rozwijać swoje pasje i zaprezentować je na dużej scenie z udziałem publiczności. „Muzyk(uj) bez ograniczeń” to wyjście poza granice wiekowe, poza standardy estradowe – to szansa dla każdego na rozwój talentu i pasji.

 

29 września odbyły się przesłuchania, które przeprowadzili instruktorzy warsztatów oraz wnioskodawcy. Wyłonione osoby z „castingu” przygotowują się do koncertu. Jest to czas na warsztaty oraz próby z profesjonalnym zespołem instrumentalistów.  

Motywem przewodnim koncertu finałowego będą utwory znanych, nieżyjących artystów polskich w nawiązaniu do zbliżającego się święta 1 listopada.

Wystąpią:

Ewa Mazur, Piotr Kajut, Sylwia Wysocka, Marzena Franczak, Basia Pustkowska, Kamila Bałdowska, Asia Płaczkowska, Wojtek Caban, Kasia Ciosek

Zespół:

Kornas, Saidowski, Chrapkowski, Krzemiński, Boćkowski

 

Koordynatorką projektu jest Julia Mielczarek - na co dzień jest pracownikiem firmy doradczej, zajmującej się dotacjami unijnymi dla przedsiębiorstw. W poprzedniej pracy zajmowała stanowisko w dziale projektów i programów, nabierając doświadczenia w realizacji projektów społecznych. W sferze muzycznej obraca się już od ponad 20 lat. Jest wieloletnim członkiem zespołu Nieboskłonni. Za sobą ma uczestnictwo w wielu koncertach i warsztatach muzycznych. Miała okazję współtworzyć niejedno muzyczne wydarzenie.

 

Inicjatywa została dofinansowana z projektu Centrum Inicjatyw Twórczych w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021 organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie.

Co, gdzie, kiedy?

 • „Muzyk(uj) bez ograniczeń” – Muzyczne Zaduszki
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  30.10.2021, 18:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl