Pięknych głosów czar // Koncert online • 19.07.2020, 17:00

pieknychglosowczar-plakat-zmniejszone_1021x853.jpg

Orkiestra Kameralna Progress oraz Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zapraszają na retransmisję koncertu, zarejestrowanego w sali widowiskowej CKiS w Tczewie bez udziału publiczności.

KONCERT „Pięknych głosów czar” ONLINE zostanie udostępniony 19 lipca 2020 o godzinie 17:00 na kanale YouTube Orkiestry Kameralnej Progress oraz w serwisie Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.


W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze arie operowe i operetkowe w wykonaniu zespołu Bellcanti (Karolina Sołomin, Magdalena Chmielecka, Barbara Lewicka) z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Progress. Nie zabraknie również muzyki filmowej. Wyjątkowy zespół trzech sopranistek zaprezentuje się w popisowych, wirtuozowskich ariach, które poruszają melomanów na całym świecie. Usłyszymy m.in.: słynne „Kto me usta całuje ten śni”, „Przetańczyć całą noc”, czy też ponadczasowe „I feel pretty” z musicalu West Side Story.


„Na koncerty z publicznością w formule znanej z przeszłości, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Epidemia, która na długie tygodnie pozbawiła orkiestrę możliwości bezpośredniego spotkania z publicznością, skłoniła nas do przedefiniowania wielu aspektów koncertowej tradycji. Również tym razem orkiestra w kameralnym składzie rozmieszczona będzie na scenie z zachowaniem wymaganego dystansu, a melomani zasiądą do słuchania we własnych fotelach – taki właśnie będzie nasz kolejny koncert. Do zobaczenia w sieci!” - zaprasza Szymon Morus – dyrektor artystyczny Orkiestry Kameralnej Progress.


WYKONAWCY:

Bellcanti – opera girls

Jakub Ostrowski – fortepian

Orkiestra Kameralna Progress

Szymon Morus – dyrygent

 

#ProgressWracaDoGry #TczewskaKulturaOnline #ArtystyczneZagłębie #KoncertOnline

 

Koncert online dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

 

Link do transmisji: https://www.youtube.com/channel/UCetNMGIX8rYVheO_khpcuPw 

Bądźcie Państwo z nami na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Co, gdzie, kiedy?

 • Pięknych głosów czar // Koncert online
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  19.07.2020, 17:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: nieczynna
  Śr: nieczynna
  Cz: nieczynna
  Pt: nieczynna
  So, Nd: nieczynna