PROTOTYP + STONE HEADS – koncert • 20.05.2023, 20:00

2023-05-20 Prototyp + Stone Heads - grafika.png

Mocne uderzenie w Kubie Muzycznym CKiS już w maju! Na tym koncercie nie może Cię zabraknąć. Zagrają zespoły Prototyp i Stone Heads.

PROTOTYP

Zespół, który powstał w 2019 roku. Stworzony przez byłych muzyków zespołów Piwnica, Azarath, Banderola, Holy Smoke i Pandemia. Grupa charakteryzuje się mocnym uderzeniem, potężnym rockowym brzmieniem oraz poetyckimi tekstami inspirowanymi życiem. Z połączenia tych pozornie skrajnych pojęć, powstała niezwykle energetyczna i porywająca mieszanka a dzięki ogromnemu doświadczeniu scenicznemu i studyjnemu muzycy zapewniają muzyczne wrażenia na najwyższym poziomie. W 2020 roku Prototyp wyszedł z nowym krążkiem „ Pod maską". Płyta zawiera sześć autorskich utworów, zarejestrowanych w tczewskim studio Creme de la Creme..

Prototyp obecnie promuje swoją debiutancką płytę, ale ich występy przeplatane są niepublikowanymi dotąd utworami, które znajdą się na kolejnej płycie. Mają już grono swoich wiernych fanów, o czym świadczą pełne sale koncertowe. Energia płynąca z ich dźwięków jest nie do zatrzymania! Do tytułowego utworu „Pod maską", podczas jednego z koncertów, został zrealizowany wideoklip. Utwór wypełniony jest emocjami – „Jest jak narkotyk jak czysty tlen. Pozwala mi oddychać, lecz ciągle mało jej". Taka jest ich muzyka!

 Zespół chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Oddając na licytacje, to co ma najlepszego – krążki ze swoją muzyczną twórczością oraz koszulki. Prototyp włączył się w finał WOŚP oraz koncert charytatywny dla Ukrainy.

 

STONE HEADS

Jesteśmy ze Starogardu Gdańskiego i gramy autorskie utwory, w których tworzeniu bierze udział cały zespół. Gramy dobrze rozumiany Heavy Metal, gdzie wybrzmienia szeroki wachlarz rockowego zęba. 

Skład zespołu to 2 gitary, bas, perkusja i wokal:

Piotr G. - wokal

Mateusz D.- gitara

Dariusz D.- gitara

Mateusz M.- bas

Sylwester K- perkusja

 

 

Co, gdzie, kiedy?

 • PROTOTYP + STONE HEADS – koncert
 • Co? Koncert
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  20.05.2023, 20:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: NIECZYNNA
  Wt: 12:00 - 18:00
  Śr: 10:00 - 15:00
  Cz: 12:00 - 18:00
  Pt: 10:00 - 15:00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  Zakup biletów odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl