Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew" • 17.08.2020, 10:00

plakat jeszcze bez QR.jpg

WEJDŹ DO GRY I ODKRYJ TCZEW! RUSZA NOWY PROJEKT GRUPY „DZIAŁAMY Z PASJĄ” I CENTRUM KULTURY I SZTUKI!

Drodzy mieszkańcy!

Serdecznie Was zapraszamy do udziału w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, jaką jest gra miejska  „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew”.

 

Głównym zadaniem uczestników gry  jest przejście trasy składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem, oraz miejsc ważnych na mapie miasta.

Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemieszczając  przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania. Zadania  są różne - kreatywne, logiczne, związane z lokalną historią.

  

Gra Miejska jest grą terenową więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz…telefon komórkowy, który będzie potrzebny do jednego z zadań. Dzięki Grze uczestnicy poznają ciekawe miejsca, poznają trochę historii naszego miasta oraz dowiedzą się czegoś o słynnych osobach pochodzących z Tczewa.

  

DLA KOGO GRA?

W grze mogą wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 13 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej dla uczestników, dlatego też zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów do poznawania naszego miasta od zupełnie innej strony.

  

ZGŁOSZENIA

Rejestracja uczestników odbywa się tylko poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w Grze.

UWAGA - Zapisy przyjmujemy od 5 do 13 sierpnia włącznie. Ilość uczestników jest ograniczona.

W Grze uczestnicy biorą udział indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Grze z rodzicem/opiekunem prawnym.

  

START GRY

Gra rozpoczyna się 17 sierpnia o godz. 10.00 spotkaniem z uczestnikami gry w Fundacji Pokolenia / ul. Obr. Westerplatte 6/. Na wykonanie zadań drużyny mają czas do 18 sierpnia do godz. 15.00.

Zakończenie Gry nastąpi w Centrum Kultury i Sztuki.

  

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!

Gra Miejska organizowana jest z ograniczeniami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19, dlatego też należy przed zgłoszeniem się do zabawy, zapoznać się z Regulaminem GRY dostępnym TUTAJ.

  

Wejdź do gry, pospaceruj ulicami Tczew, zalicz wszystkie punkty kontrolne i zdobądź nagrody! A może dołączysz do nas? Zaproszenie do udziału w grze miejskiej jest, w naszym założeniu zaproszeniem do przetestowania gry, i następnie do włączenia się w przygotowanie i realizację kolejnych edycji.

  

Organizator: Grupa "Działamy z pasją" i Centrum Kultury i Sztuki

 

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Fundacji Pokolenia i Banku Spółdzielczego w Tczewie.  

 

Co, gdzie, kiedy?

 • Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew"
 • Co? Impreza
 • Gdzie, kiedy, bilety?
  17.08.2020, 10:00
  18.08.2020, 15:00
 • Informacje, kasa biletowa Pn: nieczynna
  Wt: 12.00 - 18.00
  Śr: 10.00 - 15.00
  Cz: 12.00 - 18.00
  Pt: 10.00 - 15.00
  So, Nd: 1 godzina przed wydarzeniem artystycznym

  W dniu wydarzenia artystycznego KASA czynna godzinę przed wydarzeniem.
  Zakup biletów i karnetów na warsztaty odbywa się przez stronę: ckis.interticket.pl